Okunma

Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu!


14 Ocak 2019 Pazartesi 12:15
Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu!

Samsung Geliştiriciler Konferansı sırasında detayları paylaşılan Samsung katlanabilir telefon ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göreyse, merakla beklenen Samsung’un katlanabilir telefonunun tanıtım tarihi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Samsung katlanabilir telefon, Galaxy S10 ile tanıtılacak!

Hatırlarsanız, Dijital Trends‘e konuşan Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklamalarla Samsung katlanabilir telefon modelinin seri üretime hazır olduğunu müjdelemişti.

Bunun haricinde ise Suzanne de Silva yapmış olduğu açıklama ile birlikte, merakla beklenen katlanabilir telefonun 2019 Haziran‘da satışa çıkacağını da doğrulamıştı.

Samsung katlanabilir telefon tanıtım tarihi

Bugün ise, Samsung’un katlanabilen telefonu ile ilgili heyecan verici bir gelişme daha yaşandı. Samsung’un Paris’teki Concorde Meydanı‘nda yer alan bir reklam panosuna vermiş olduğu bir reklam ile birlikte katlanabilir telefon modeli ile ilgili önemli bir ipucu verdiği gözler önüne serildi.

Korece olan bu reklamda 20 Şubat tarihini işaret eden Samsung, ayrıca ”Gelecek Açıklanıyor” kelimeleriyle de katlanabilir telefona işaret ettiği gözlemleniyor.

Söz konusu bu durum ilgili yayınlanan raporlara göre Samsung, Galaxy S10 modellerinin yanında ayrıca katlanabilir telefonuyla da karşımıza çıkabileceği tahmin ediliyor.

Samsung katlanabilir telefon

Henüz söz konusu bu durum hakkında resmi bir açıklama bulunmasa da, zaten CES 2019 etkinliğinde  Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklama ile birlikte katlanabilen telefon modelinin 2019‘un ilk yarısında tanıtılacağını da özellikle belirtmişti.

Kısacası, Samsung’un 20 Şubat’ta katlanabilir telefonunu tanıtması için önünde hiç bir engel bulunmuyor. Peki, siz Samsung’un katlanabilen telefonu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gelecekte robotik sekil ve renk degistirici elbiseler ve çeşitli ekipmanlar ile kısa sureli yolculuklar, akıllı binalar ve araç gereçler, ışık hızı vs. Birçok şey yapılacak lakin halk o sisteme alışmakta çok güçlük çekecek. Çünkü zengin fakir orta grup arası açıldıkça savaş çıkacak

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  40 yaşına doğru gözler iyi görmüyor gençler. Bizim için önemli bir imkân

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bence çok gerekli. Hemen alırım

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Katlanabilir ekranlar tabletlerin sonunu hazırlıyor gibi görünüyor. Yatay dikey eksen gelişimi notebookların

 5. Anonim dedi ki:

  vay be adamlar yapıyor kardesss

 6. szgnkgl dedi ki:

  Benim gözümde tamamen saçmalık bunun yerine daha sağlam cihazlar yapsalar daha güzel olurdu katlana bilirde sadece belli bir noktadan geri kalan kısımlar sabit bir nevi iki anakart var bir cihaz var ekranda katlanabilir kısım belli tam ortası kısaca tek ekran iki cihaz …

 7. Anonim dedi ki:

  insanları kandırmaktan başka bir şey değil

" Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "