Okunma

Samsung Level ile Tanışın (Video)


21 Ağustos 2014 Perşembe 05:00
Samsung Level ile Tanışın (Video)

Tahtakale esnafına gün doğdu: Artık gönül rahatlığıyla (!) çakmasını Çin’den ithal edebilecekleri bir kulaklık ailesi daha var. Ünlü Beats serisi ile benzerliği dikkat çeken Samsung Level kulaklıklar, aynı zamanda bir giyilebilir teknoloji cihazı olarak öne çıkıyor.

Samsung Level ile S Voice akıllı asistanı aktif hale getirmek mümkün oluyor. Tasarımında herhangi bir fiziksel tuş bulunmayan kulaklıklar sayesinde, sadece kulaklığa dokunarak ve parmağınızı kaydırarak şarkı geçişleri, durdurma ve yeniden çalma gibi işlemleri telefonu hiç cebimizden çıkarmadan da gerçekleştirebiliyoruz.

Gürültü önleme özelliği de bulunan Samsung Level kulaklıklarla ilgili daha fazla bilgi Eylül ayındaki IFA etkinliğinde tüketim dünyasına sunulacak.

:: Böyle bir kulaklık kullanır mısınız?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Samsung Level ile Tanışın (Video)”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben begendim ama kizlarin cogu begenmez tasarim erkeksi diye 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çok çirkin ***** özürlü bu samsung

  3. SDN Okuru dedi ki:

    samsung kulaklık konusunda gerek tasarım gerek kalite olsun kendini göstereceğini düşünüyorum.

" Samsung Level ile Tanışın (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Level ile Tanışın (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Level ile Tanışın (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "