Okunma

Samsung Milk Music Web’de!


10 Mart 2015 Salı 15:50
Samsung Milk Music Web’de!

Samsung’un başarılı müzik hizmeti olarak tanınan Samsung Milk Music artık çok daha geniş bir kitleye ulaşabilecek. Şimdiye kadar sadece Android platformundaki Samsung Galaxy cihazlarda kullanılabilen Milk Music servisi web tabanlı olarak da beğeniye sunuldu. Şirket bu sayede bu özel platformu daha da yaygın hale getirebilecek.

Hem ücretsiz hem de üyelik seçenekli iki ayrı şekilde hizmete sokulan web tabanlı Samsung Milk Music doğal olarak tasarım açısından da yenilenmiş. Çok daha geniş ve sade bir arayüz ile gelen Milk Music web sürümü alt kısımda kontrol şeması ve üstte ise müzik parçası ayarları ile merhaba diyor. Kullanıcıları “i” simgesine tıklayarak sanatçı ve şarkı hakkında detaylı bilgi de alabiliyor.

15-03/10/insert2.jpg

Milk Music tabanlı kanallar üzerinden istedikleri şarkıları dinleyebilen web kullanıcıları, şarkıları farklı istasyonlara taşıyıp buradan da
erişebiliyor. Kendi şarkılarınızdan oluşan kanallar da yaratabildiğiniz servis, favoriler, ses ayarları ve geliştirilmiş arayüzle daha iyi bir destek
sunuyor.

Samsung’un müzik hizmeti olan Milk Music, premium üye olmak ve sınırsız içeriğe kavuşmak isteyenlerden ise aylık 3.99 dolar talep ediyor. Böylece reklamların olmadığı, şarkı atlama limitinin kaldırılabileceği ve offline olarak da müzik dinleyebileceğiniz bir sürüme kavuşmuş oluyorsunuz.

Samsung’un dikkat çekici servisinin Spotify ve benzeri örnekler karşısında ne kadar şansı olduğu ise tartışmaya açık.

Samsung Milk Music’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

:: Samsung Milk Music web’de ne kadar ilgi görebilir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Samsung Milk Music Web’de!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Samsung su yapsa içip ölürüm. Bir daha samsunga bulaşmam sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer

 2. SDN Okuru dedi ki:

  üye olduk loading de kaldı sürekli aynı yer. galiba türkiye için uyumlu değil ?

 3. Hafiye dedi ki:

  Keþke uygulamanýn þu an sadece Amerika için açýk olduðunu da belirtseydiniz. Üyelik için boþuna zaman kaybetmezdik.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ben uygulamayı bulamadım note 4 de

 5. SDN Okuru dedi ki:

  girdim beta gibi bir şey şu an için berbat

 6. SDN Okuru dedi ki:

  boyle bisey oldugunu sizden ogreniyorum

" Samsung Milk Music Web’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Milk Music Web’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Milk Music Web’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "