Okunma

Samsung Mobilers Türkiye, 2011’de İlk Beşte Yer Aldı


21 Aralık 2011 Çarşamba 22:38
Samsung Mobilers Türkiye,  2011’de İlk Beşte Yer Aldı

Samsung Electronics’in gençlere yönelik düzenlediği global Samsung Mobilers projesi, Seul’da gerçekleştirilen ve dünya çapındaki Mobilers birincilerini konuk eden Samsung Mobilers Günü ile sona erdi.

Global olarak 2011 yılında dördüncüsü düzenlenen projede, Türkiye, aralarında İngiltere, Çin, Almanya ve G.Kore gibi ülkelerin en başarılı ekiplerinin de yer aldığı katılımcı yirmi ülke arasında yapılan sıralamada en başarılı beş ülke arasında yerini aldı.

6-8 Aralık 2011 tarihleri arasında düzenlenen Mobilers Günü’nde, 2011 yılı Samsung Mobilers Türkiye birincisi ekip Türkiye’yi temsil etti.

Samsung Mobilers 2011 Türkiye birincilerinden Onur Alp Aydın projeyle ilgili olarak; “Samsung’un düzenlediği Mobilers yarışması, hayalini kurduğumuz projeleri hayata geçirmemize olanak tanıdı.

Aynı zamanda bu proje sayesinde, pazarlama ve sosyal medya sektörlerinde başarılarıyla önemli yer edinmiş isimlerle bire bir çalışma ve onların deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulduk” dedi.

Çağıl Gür Adapınar ise; “Samsung’un dünya çapında yürüttüğü Mobilers projesinin bir parçası olmak gurur verici. Mobilers görevlerinde çok eğlendik ve sosyal medya ve pazarlama konularında kendimizi geliştirmenin yanı sıra, hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda daha da cesaretlendik” dedi.

2012 yılında Türkiye’de üçüncüsü gerçekleştirilecek Samsung Mobilers projesi; üniversite öğrencilerinin ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan gençlerin pazarlama ve dijital iletişim becerilerini sergilemelerine olanak tanıyor.

Katılımcılar, diledikleri projeyi hayata geçirmenin yanı sıra, sektörün uzman isimleriyle de tanışma şansı elde ediyor.

Ayrıca Türkiye’deki başarılı Mobilers üyeleri, yıl boyunca dünyanın en büyük teknoloji fuarlarında ve Samsung’un ürün lansmanlarında Samsung Türkiye temsilcileri olarak yer alacaklar.

Bunun yanısıra, 2012 yazında gerçekleştirilecek olan Londra 2012 Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil etme fırsatı da bulacaklar.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Mobilers Türkiye, 2011’de İlk Beşte Yer Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Mobilers Türkiye, 2011’de İlk Beşte Yer Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Mobilers Türkiye, 2011’de İlk Beşte Yer Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "