Okunma

Samsung’dan Gelecek Nesil Kayıt Teknolojisi


18 Şubat 2009 Çarşamba 12:49
Samsung’dan Gelecek Nesil Kayıt Teknolojisi

Gelecek nesil video kayıt teknolojisi kullanan Samsung MX20, ani şok, darbe veya titreşim karşısında dahi flash belleği sayesinde kayda devam ediyor. Sabit disklere göre çok daha güvenilir olan flash bellekler, -10 ile 30 derece gibi düşük ısılarda bile kayıt yapabiliyor.

 

MPEG-2 kullanan SD video kameralarla karşılaştırıldığında MX20, H.264 teknolojisi ile kayıt süresini önemli ölçüde artırıyor. Yüksek kaliteli çekim ayarında 8 GB’lık hafıza kartını kullanarak 4 saate kadar, 16 GB’lık hafıza kartını kullanarak 8 saate kadar ve 32 GB’lık hafıza kartını kullanarak da 16 saate kadar kayıt yapabiliyor.

Samsung MX20 yüksek performanslı CCD sensörü ile video kalitesini optimize ediyor. Yeni modelde ayrıca mükemmel video kalitesi elde etmek için güçlü 34X optik zumlu Schneider lensi ve gelişmiş parazit azaltma teknolojisi yer alıyor.

:: Haber hakkındaki düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’dan Gelecek Nesil Kayıt Teknolojisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Gelecek Nesil Kayıt Teknolojisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Gelecek Nesil Kayıt Teknolojisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "