Samsung’un Note 8 hedefi!


31 Ağustos 2017 Perşembe 11:00
Samsung’un Note 8 hedefi!

Güney Kore’de yayınlanan yeni bir rapora göre, Samsung, cihazın piyasaya sunulduğu ilk ay boyunca Güney Kore’de toplam 700.000 adet Galaxy Note8 birimi satmayı hedefliyor. Raporda, teknoloji devinin söz konusu birim sayısını bu ayın sonunda tedarik etmeye başlayacağına dikkat çekiliyor. Toplam satışın %60’ı 64GB, kalan% 40’ı 256GB olarak hedeflenmiş durumda.

Renklere göre tahmini satış sayısı

Sunulan raporda 64GB’lık birimlerin satış sayısı reklere göre, %40 Derin Deniz Mavisi, %30 Gece Siyahı ve %30 Orkide Grisi olarak bölünmüş durumda. Benzer şekilde, 256GB modelleri ise şu şekilde ayrılmış, %60 Derin Deniz Mavisi ve %40 Gece Siyahı.

Raporda, 128GB modeli ve Maple Gold renk varyantı lansman listesinden çıkarılmış. Raporda açıklanan Samsung’un Note8’i hedeflediği 700.000 adetlik satış seviyesi, şirketin Güney Kore’deki Galaxy S8+‘in ilk ay satışlarıyla elde ettiği seviyeyle neredeyse aynı.

17-08/31/samsung-note-8.jpg

Telefon, 7 Eylül’den 14 Eylül’e kadar Güney Kore’de ön sipariş için hazırlanacak ve 15 Eylül’den itibaren satışa çıkacak. Samsung Mobile başkanı Koh Dong-jin, Dünya çapında toplam 11 milyondan fazla satış yapmayı beklediklerini açıkladı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Samsung’un Note 8 hedefi!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  DJ Koh un açılımını sayenizde öğrendim

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  bahsettiğin rakam..bu güne kadar uydurulan ve en fazla 40 milyon tane İPHONE satılmıştır..***** belirtilen rakkam budur..uydurma..bütün iphonelerin toplam satışı..10 yılda..40 milyon adet imiş..ve her iphone kullanan kişilerin % 70,i elden çıkarıp ANDOİD,e dönüşünü bizzat cnn..int..belirtmişken siz iphoneyi yaşlı bir halde iken (özellikler ve bağımlılıklar)genç kıza benzetmeniz, başkalarınıda iphone,ye yönlendirme heves ve arzunuz var ancak bu yalancılıktır…İphone 10 yılda bir spen türü kalem yapamıştır..
  ve ipnoe 8 ile note 8 ve s8,i incelendiğinde iphone gerek battery ve gerekse multimedia yolu ile iphone çok geride kalmaktadır…Teknikleri (andoid ve ios) az çok bilen kişi iphone almanıza ÖZELLİKLE izin vermeziken , son söz yine alıcı veya kullanıcınındır..BEN ALDANMAK VEYA KAZIKLANMAK VEYA KAPALI KUTU ve fiyat yönüyle hayli yüksek olan iphone,yi kullanmak ***** anda hiç bir kişi karışamaz..
  Yani kendi kendisini aldatmış olduğunu da kabul etmiş olacaktır.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Tayvand veya TAYLAND..hangisi doğru ise. ; TEST olarak samsung s 8,i 18 amp. üzerinden 880 defa test ettiğini bir dergide okudum. 3000 mAH. pili 15 dakikada % 95 dolduruyormuş..Tayvant,ta yapılan ve belki bu devlette piyasaya sürülen BATTERY POWER, türü Samsug,da neden 1 saat 45 dakada ***** .? yani Samsung YAPAMIYORMU ? Tayland yapıyorsa neden samsung yapamıyor..? Çin,de Şangay,da küçük atölyeler 6000 ***** pil yapıyorsa samsung koskoca fabrikasında veya anlaştığı fabrika veya atölyelerde neden 6000 ***** yapamıyor.. SAMSUNG almak bir ihtiyaç mı yoksa bağımlılık mı? yoksa samsung kendi ürettiği bazı ve belki işe yaramayacak özellikler ile insanları heveslendirip aldatıyor mu?

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  samsung bu fiyatla yurdumuzda 100 milyon adet satarsın..bu fiyatla !
  100.bin tane satarsan öp başına koy..alanlarda belli…note 8 bu fiyatla drone işi yapsa dahi herkes alamaz..Sende kendini kandırma..DUBAİ,de 2750 lira civarında iken ülkemizde 5000 lira yani %95 farklı ve KAZIK fiyatla nasıl satacaksın.. Ha ! alma diyebilirsiniz,,peki bu sözcüğü kaç milyon Türkiyemizde kişiye söyleyeceksiniz..Belki 100.bin kişi hariç,,geri kalan vatandaşa ALMA KARDEŞİM. ***** sen olursun..SAMSUNG,, Hem pil durumu da note 8,de çok nazik bir yapıya sahipmiş,,patlama olabilir şu an itibariyle diyemeyiz..ancak süresi yetersiz..yani note 8,i alan kişi yanına birde BATTERY POWER (en azından 15.bin volt 2 A amperlik ) ALMASI gerekmektedir..

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Arkadaki rezil konumlu parmak izi okuyucuyla ve kurbanlık dana fiyatıyla bu kadar satış yapacaksa yine iyi..

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  11 milyon neki, iphone 7 plus 70 milyon sattı herşey logodan ibaret sen dünyanın en güzel telefonunu yapsanda logo işi bitiriyo.

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple yeni iphone 8 lansmanından sonra bence o kadar satış yapamazlar.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Hani özelliklerine bakacak olursak para olsa alınacak telefon ama şu arka tarafını biraz daha şık yapsalar daha hoş duracak 🙂

" Samsung’un Note 8 hedefi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’un Note 8 hedefi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’un Note 8 hedefi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?