Okunma

Samsung NX10 Kazanmak İçin Son Hafta


20 Ekim 2010 Çarşamba 07:35
Samsung NX10 Kazanmak İçin Son Hafta

National Geographic Society tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Samsung sponsorluğundaki Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın başvuruları 31 Ekim 2010 tarihine kadar devam ediyor. “İnsan”, “Manzara” ve “Doğa” kategorilerinde gerçekleştirilen yarışmanın “Teknoloji ve Hayat” konulu Samsung NX10 Özel Kategorisi de bulunuyor (Samsung’dan NX10 Fotoğraf Makinesi!).

National Geographic fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

 

Yarışma sonunda her kategorinin birincisine Samsung 3D Full HD LCD TV, Samsung Özel Kategori’sinde seçilecek fotoğrafın sahibine de sınıfının en hızlılarından biri olan, bir dijital fotoğraf makinesi olmasına rağmen DSLR bir makinenin sahip olduğu tüm özelliklere sahip, +18-55 mm objektifli NX10 fotoğraf makinesi armağan edilecek.

:: Bu tür yarışmalar ilginizi çekiyor mu?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung NX10 Kazanmak İçin Son Hafta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung NX10 Kazanmak İçin Son Hafta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung NX10 Kazanmak İçin Son Hafta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "