Okunma

Samsung Omnia HD’den Vazgeçti!


09 Nisan 2009 Perşembe 07:31
Samsung Omnia HD’den Vazgeçti!

İnsanlarla ilgili ilginç ve komik şeylerden birisi de sayıları isimlerden daha iyi hatırlamaya meyilli oluşumuzdur. Bu durum kendisini en çok cep telefonlarında belli ediyor. 688, 628, N95, 8810, i600 gibi birçok telefon modelini markayı belirtmeden hatırlayanların sayısı bir hayli fazla. Gelelim haberimize konu olan sayılara: i8910. Samsung’un Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nden önce sızan meşhur ekstra güçlü Symbian Omnia HD telefonu.


Resimdeki kişileri arama özelliği Omnia HD’de mevcut

Ne var ki sızan yeni haberlere göre o artık bir Omnia değil. Kod adı i8910 olan Omnia HD’nin müşterilerin Windows Mobile tabanlı telefon beklentisi oluşturması üzerine bu karar alınmış. Buradan anlaşıldığı üzere müthiş yetenekleriyle 3,8 inç kapasitif dokunmatik ekrana sahip olan Symbian tabanlı Omnia HD, Windows Mobile versiyonu çıkmadıkça i8910 olarak anılacak.

:: i8910, Omnia HD’ye tercih edilebilir bir isim midir?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Samsung Omnia HD’den Vazgeçti!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Symbianlısını tercih ederim.

" Samsung Omnia HD’den Vazgeçti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Omnia HD’den Vazgeçti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Omnia HD’den Vazgeçti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "