Okunma

Samsung Omnia’ya Web 2.0 Desteği


13 Haziran 2009 Cumartesi 18:16
Samsung Omnia’ya Web 2.0 Desteği

Bu desteğe, Omnia için yazılan yeni güncellemeyi yükleyen kullanıcılar sahip olabilecek. Samsung’un web sitesinden yüklenen bu güncelleme sayesinde yeni eklentilere (Widget) de erişilebilecek. Toplam 80 adet eklenti sayesinde, hava durumundan tutun, CNN haberlerine veya Google’dan aramaya kadar birçok uygulama çalışabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda Flickr, YouTube ya da  Picasa servilerine de ulaşabilecekler.

Güncellemeyi yüklemek için Omnia’da kurulu olan yazılım sürümünü bilmeniz gerekiyor.

 

Omnia’nın üzerindeki 5 Mega piksellik fotoğraf makinesindeki resim ve videolar, istenildiği takdirde sosyal ağlarla paylaşılabilecek. Blog kullanıcılarını da düşünen Samsung, yeni bir Client uygulaması da geliştirdi. Unutmadan söyleyelim. Samsung’da kullanılan Route 66 adlı Navigasyon yazılımının yeni sürümüne de ulaşılabilecek.

Güncellemeyi yüklemek için tıkla.

:: Samsung Omnia i900 sizce nasıl bir telefon?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Omnia’ya Web 2.0 Desteği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Omnia’ya Web 2.0 Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Omnia’ya Web 2.0 Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "