Okunma

Her Gün 3 Kişiye Samsung Pixon Hediye


02 Nisan 2009 Perşembe 14:43
Her Gün 3 Kişiye Samsung Pixon Hediye

Samsung, 2008 yılı boyunca hediye yağmuruna tuttuğu Samsung Fun Club kullanıcılarına, 2009 yılı boyunca da hediye dağıtmaya devam ediyor. Düzenli kampanyalar ile hediye dağıtan Samsung Fun Club’ı takip edenler Nisan ayını da boş geçmiyor.


Bu kampanyayla ay sonuna kadar her gün 3’er kişi Pixon M8800 telefon kazanacak.

1 – 30 Nisan 2009 tarihleri arasında devam edecek olan “Kelimeyi Yakala” kampanyası kapsamında en çok kelimeyi bularak en yüksek ilk 3 puanı toplayan Samsung Fun Club kullanıcıları arasından 3 kişi, her günün sonunda bir adet Samsung PİXON M8800 kazanma şansını yakalayacak. Kullanıcılar kampanya süresince, buldukları her bir kelime için 1 puan kazanacaklar. Samsung PİXON M8800 8 MP kamerası, tam dokunmatik ekran, navigasyon özellikleri ile Samsung’un üretiği en gelişmiş özelliklere sahip telefonlarından biri.

:: Kampanyaya katılmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Samsung Fun Club
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Gün 3 Kişiye Samsung Pixon Hediye konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Gün 3 Kişiye Samsung Pixon Hediye ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Gün 3 Kişiye Samsung Pixon Hediye ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "