Okunma

Samsung QX Serisi Performans Vadediyor


20 Eylül 2010 Pazartesi 08:00
Samsung QX Serisi Performans Vadediyor

Samsung, geniş portföyündeki yüksek kaliteli modeller olan QX serisi dizüstü bilgisayarların lansmanını gerçekleştirdi. (Samsung Galaxy Tab Hangi Fiyattan Satılacak?)

Yeni QX serisi, 13,3″ (QX310), 14″ (QX410) ve 15,6″ (QX510) şeklinde olmak üzere üç farklı ekran boyutuyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni QX serisinde üç farklı model yer alıyor

Performans ve Pil Ömrü

Intel Core i5 işlemcisi sayesinde, QX serisi performans açısından yüksek beklentileri olanları tatmin etmeyi vaat ediyor. QX serisi, grafik gösterime de karma bir yaklaşım getiriyor. Dahili Intel grafik işlemciyi kullanırken, High-Definition video ya da oyun içeriğini görüntülemek için otomatik olarak NVIDIA grafik karta geçerek daha uzun bir pil ömrü sağlıyor.

QX serisinin yüksek kaliteli lityum polimer pili 6,9 saate kadar pil ömrü sunuyor. QX serisinin sahip olduğu Express Şarj Modu ile pilleri tam olarak şarj etmek için gereken zaman kısalmakta, 2-3 saat içinde tam dolum sağlanabiliyor.

:: Üst seviye bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172276-samsung-qx-serisi-performans-ve-pil-omru-vadediyor-new-post.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung QX Serisi Performans Vadediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung QX Serisi Performans Vadediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung QX Serisi Performans Vadediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "