Samsung Egonuzu Okşayacak


14 Aralık 2008 Pazar 10:00
Samsung Egonuzu Okşayacak

Çift SIM kartlı cep telefonları liginin artık lüks sınıf bir oyuncusu da var: Samsung S9402 Ego. 1,200 Euro etikete sahip olması beklenen cihazın en önemli özelliği,  yeni bir metal alaşım sayesinde titanyumdan üç kat dayanıklı ve 1,6 kat daha esnek bir gövdeye sahip olması. Elbette bir cep telefonu için adını taşıdığı gibi ego doyurmaktan başka işe yaramayacak olan bu ölçüdeki dayanıklılığın yanı sıra, 2 inç OLED ekran, 5 MP kamera, FM radyo, 1 GB hafıza, Bluetooth 2.0 ve USB bağlantısı gibi yetenekleri de bulunan Samsung Ego, fiyatına rağmen 3G veya WiFi desteklemiyor.

:: Cep telefonunda dayanıklılık gerçekten önemli mi?

Bilgi İçin : Samsung Mobile
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Egonuzu Okşayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Egonuzu Okşayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Egonuzu Okşayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "