Okunma

Samsung: Sony’i Desteklemeye Devam


05 Ağustos 2009 Çarşamba 14:09
Samsung: Sony’i Desteklemeye Devam

Samsung ve Sony LCD TV panelleri uzun zamandır birlikteliğini sürdürüyor. Sony’nin LCD TV panellerinin gelecekteki ana hedefi S-LCD birleşimini oluşturmak. Seul ekonomi haberleri ve endüstri kaynaklarına göre, Samsung, Sony 40, 46 ve 55 inç LED arka ışık LCD panellerini desteklemeyi sürdürecek. Fakat Samsung herhangi bir rekabet ortamı yaratmayı hedeflemiyor. Samnsung’un amacı LED arka ışık teknolojisini kontrol etmek.

Bu yılın Mart ayından itibaren, LED TV serisiyle ilk kez tanıştığımızdan beri, Samsung’un dünya üzerinde LED panel sayısı toplam 650000‘den fazla.

::
LED TV almayı düşünüyor musunuz?




yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung: Sony’i Desteklemeye Devam konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung: Sony’i Desteklemeye Devam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung: Sony’i Desteklemeye Devam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "