Okunma

Ezeli Rakipler Birbirlerine Çalışacak


25 Aralık 2010 Cumartesi 07:15
Ezeli Rakipler Birbirlerine Çalışacak

Teknoloji dünyası zaman zaman ezeli rakiplerin belli bir amaç uğruna ortaklığa gitmesine sahne olabiliyor. (Tablet Savaşları Kıyasıya Devam Ediyor)

Bu duruma yeni bir örnek Toshiba ile Samsung arasında yaşanmak üzere. Nikkei Business Daily adlı gazetenin haberine göre Toshiba bazı yongalarının üretimini Samsung’a yaptırmak istiyor.

Toshiba yongalarını Samsung üretecek

Maliyetten Kurtulmak İçin

Sürekli zarar etmeye devam eden yonga üretim işinden kurtulmayı planlayan Toshiba, üretimini bu alandaki başarılı isimlerden biri olan Samsung’a yaptıracak.

Bu şekilde iki firmanın da kâr edeceği belirtiliyor. Analistler Toshiba’nın bu hamleyle birlikte çok büyük bir üretim maliyeti yükünden kurtulacağını iddia ediyorlar. Toshiba böylece sadece tasarım üzerine yoğunlaşabilecek.

:: Sizce bu anlaşmadan kim daha kârlı çıkar?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ezeli Rakipler Birbirlerine Çalışacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ezeli Rakipler Birbirlerine Çalışacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ezeli Rakipler Birbirlerine Çalışacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "