Okunma

Samsung Türkiye YouTube’da Çok İzleniyor


04 Nisan 2012 Çarşamba 10:48
Samsung Türkiye YouTube’da Çok İzleniyor

3 Ocak 2011’de yayın hayatına başlayan Samsung Türkiye Youtube kanalı, hem izlenme sayısı hem de içerik anlamında her geçen gün büyüyor. 1 milyondan fazla izlenme sayısı ile Türkiye’nin en çok izlenen 3. kurumsal kanalı olan Samsung Türkiye YouTube kanalı, socialbakers.com verilerine göre toplamda 384 video ile kurumsal kanallar arasında, Türkiye’de lider konumunda bulunuyor. 

Samsung Türkiye Kurumsal Pazarlama Kıdemli Müdürü Ömer Suner, Samsung Türkiye olarak açıktları YouTube kanalıyla kurum olacak kaliteli içerikler paylaşmayı amaçladıklarını ve elde ettikleri izlenme rakamlarıyla da 2011 yılında istedikleri konuma ulaştıklarını belirtti. Suner ayrıca 2012 yılında da Samsung Türkiye YouTube kanalının aktif olarak kullanılacağını söyledi.

Samsung Türkiye YouTube kanalının en çok izlenen videosu ise 2 dakikada göz yanılması isimli video oldu.

:: Samsung Türkiye YouTube kanalını takip ediyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Türkiye YouTube’da Çok İzleniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Türkiye YouTube’da Çok İzleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Türkiye YouTube’da Çok İzleniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "