Samsung Twitter destek hesabı açıldı!


2017-06-19 11:07:00
Samsung Twitter destek hesabı açıldı!

Ülkemiz de dahil dünya çapında birçok farklı bölgede geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan teknoloji devi Samsung, bu bağlamda kullanıcılarına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına Twitter’da yeni bir destek hattını kullanıma açtı!

Samsung destek hesabı açıldı

Her ülke veya bölge için özel olarak açılan hesaplarla kullanıcıların sorunları ile doğrudan birebir ilgilenilebilecek ve en uygun doğrultuda çözüm odaklı yönlendirmeler yapılabilecek.

17-06/19/samsung-twitter-destek-hesabini-kullanima-acti-1.jpg

Ülkemiz için açılan “@SamsungDestekTR” adlı resmi destek hesabı ise hali hazırda şuan hizmet vermekte. Hatta birçok kullanıcı sorunlarına çözüm bulabilmek adına bu hesaptan yararlanmaya başlamış bile.

Eğer siz de Samsung markalı ürününüzle alakalı bir sorun yaşıyorsanız ve en doğru çözümü bulmakta güçlük çekiyorsanız, aşağıda linki bulunan Samsung’un Twitter destek hattından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sorunla alakalı olarak yetkililerin sizinle direkt mesaj yoluyla birebir iletişime geçtiğini de belirtmeden geçmeyelim.

:: Siz bu gelişme hakkında neler düşünüyorsunuz?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Samsung Twitter destek hesabı açıldı!” üzerine 7 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   twiter destek hesabı olsa ne olur Samsung servis noktaları bile doğru düzgün ilgilenmiyor müşteri ile müşteri memnuniyeti sıfır.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   14.40 hoparlör sorunu bende de vardı yazılımsal sorun yazılımla düzeldi

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Servisi çöp

  4. SDN Okuru dedi ki:

   sıra gelmez bize 🙂

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Sorunlara çözüm olmadıktan sonra neye yarar kurukuruya. Ben samsung s8 hoparlör bozuk olduğunu söyledim sanki benim hatammış gibi tamir edelim diyorlar . Değiştirin kardeşim insanları niye uğraştırıyorsunuz

  6. SDN Okuru dedi ki:

   🙂

  Yorum yazın