Okunma

Samsung Uzaktan Erişim özelliği duyuruldu


28 Aralık 2018 Cuma 15:05
Samsung Uzaktan Erişim özelliği duyuruldu

Samsung, 2019’dan itibaren Akıllı TV serilerinde yer alacak yeni Uzaktan Erişim özelliğini duyurdu. Uzaktan Erişim özelliği; bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlara kablosuz bağlanma imkanı sunarak, kullanıcıların uygun programları ve uygulamaları Samsung Akıllı TV’leri üzerinden kontrol edebilmesini sağlıyor.

Samsung Uzaktan Erişim özelliği nasıl işleyecek?

Klavye gibi giriş cihazları de Uzaktan Erişim özelliği ile Samsung Akıllı TV’lere bağlanabiliyor. Böylece kullanıcılar ekrandaki içeriklerini kolaylıkla kontrol edebiliyor. Kullanıcılar kablo ile ayrı bir HDMI bağlantısına gerek duymadan, kendi odalarındaki bilgisayara oturma odalarındaki televizyondan erişebiliyor, böylece bağlı bir klavye ve fare kullanarak TV ekranında internette gezinebiliyor veya oyun oynayabiliyorlar.

Uzaktan Erişim sayesinde kullanıcılar, içerikleri büyük ekranda görüntülemeye ek olarak, televizyona bağlı cihazlarını klavye ve fareyle doğrudan kontrol edebiliyor. Ayrıca, web tarayıcı tabanlı bulut ofis hizmetine de Uzaktan Erişim ile erişilebiliyor. Kullanıcılar bu şekilde Akıllı TV’lerinden dosyalara ulaşıp belgeler üzerinde çalışabiliyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Samsung Uzaktan Erişim özelliği duyuruldu”

  1. Mmt dedi ki:

    Sanırım eski ve gereksiz diyen arkadaş pek alâkadar değil bu özelliklerle. Gayette gerekli ve süper bir özellik. Sadece hızlı bir internet gerekiyor kayıpsız hızlı aktarım için.

  2. Anonim dedi ki:

    Eski ve gereksiz bir uygulama

" Samsung Uzaktan Erişim özelliği duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Uzaktan Erişim özelliği duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Uzaktan Erişim özelliği duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "