Okunma

Amatör Ruhlu Profesyonel


02 Mart 2009 Pazartesi 11:59
Amatör Ruhlu Profesyonel

10x Schneider objektifi ile Samsung WB500, daha fazla detay yakalamak isteyenler için ideal bir fotoğraf makinesi. Rakiplerine fark atan Samsung WB500, ikinci bir objektif taşımanıza gerek bırakmadan, kompakt bir makine ile alan derinliğine sahip fotoğraf kareleri yakalamanıza imkan tanıyor.

Samsung WB550, 12 megapiksel çözünürlüğe sahip.

10 MP çözünürlüklü WB500‘de bulunan Samsung’a özel Dual Image Stabilization (çift görüntü sabitleme Optical IS ve Digital IS) teknolojisi sayesinde dış mekan çekimlerinde görüntü kalitesi en yüksek seviyeye ulaşıyor. Işığın az olduğu ortamlarda bile WB serisi ile net fotoğraflar elde ediliyor. 3 inç geniş LCD ekranında çekilen görüntüler daha detaylı kontrol edilebiliyor.

Samsung’un yeni fotoğraf makineleri, düşük ışıkda da kaliteli görüntü elde etmenize olanak tanıyor.

Smart Scene Recognition” fonksiyonu portre, gece çekimi, makro çekim gibi 11 gelişmiş çekim ayarına sahip. Hassas ISO 3200 değeri WB500 ve WB550 ile daha keskin ve parazitsiz fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor.

Dijital İçerik Yönetimi ile Kolay Arşivleme

WB serisi yeni bir özellik olan Dijital İçerik Yönetimi sistemi ile çektiğiniz fotoğraflara kolayca erişmenizi, hızlıca kaydetmenizi ve yönetmenizi sağlıyor. Samsung’a özel akıllı navigasyon programı da fotoğrafları çekilen tarih, yer, renk ve temaya göre düzenliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Samsung
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Amatör Ruhlu Profesyonel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amatör Ruhlu Profesyonel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amatör Ruhlu Profesyonel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "