Okunma

Samsung’da Sular Durulmuyor


04 Nisan 2012 Çarşamba 09:00
Samsung’da Sular Durulmuyor

Başı Apple’ın açtığı patent davalarından ağrıyan Samsung’a bir de Hyundai darbesi geldi. Güney Kore‘nin dünyaca ünlü şirketi Hyundai, Samsung’un geçtiğimiz ay çıkarttığı kredi kartı Samsung Card 4 ile Samsung Raum Card’ın, kendi çıkarttıkları kredi kartı Hyundai Card Zero ile Hyundai the Black’i taklit ettiğini iddia etmişti.

Hyundai’nin suçlamasına aynı yönde karşılık veren Samsung, asıl kendi kredi kartlarının özgünlük haklarının ihlalinin söz konusu olduğunu söyledi. Samsung açıklamasında, kartın isimlendirilmesi, üyelik indirim oranları gibi konular olmak üzere toplam 5 ana noktada taklit edildiğini ifade ederek, Hyundai’nin buna devam etmesi durumda hukuki süreci başlatacağını belirtti.

Anlaşılan Samsung‘un patent davalarıyla başı bir süre daha ağrıyacak.

:: Bu patent davaları sonucunda Samsung ne kazanır ya da kaybeder?

 
yazarRamazan Gecü

ShiftDelete.Net'te staj eğitimini tamamlamakta olan Ramazan Gecü, Web Programlama ve Web Tasarım konularında kendini geliştirmeye devam etmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Samsung’da Sular Durulmuyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ne kazanır ne kaybeder bilinmez ama reklamın iyisi kötüsü olmaz mış?

" Samsung’da Sular Durulmuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’da Sular Durulmuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’da Sular Durulmuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "