Okunma

Samsung’dan Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı


10 Mart 2010 Çarşamba 10:30
Samsung’dan Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Samsung Electronics‘in yeni çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcıları (MFP), iş muhasebesi çözümü, uzaktan yönetim özelliği ve dakikada 38 sayfaya çıkarabilen basma hızı sayesinde, büyük ölçekli işletmelere çeşitli avantajlar sunuyor.

Yeni lazer yazıcılar, sahip olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılarına nasıl yazdırma işlemi yapacakları, belgeleri tarayacakları ve fakslayacakları üzerine tam bir kontrol veriyor. Yazdırma maliyetlerinin doğru şekilde departmanlara dağılmasına olanak sağlayan yazıcılar, düşük enerji tüketimleri sayesinde maliyet konusunda sıkıntı yaratmıyor.

Çok fonksiyonlu yazıcılar Samsung’un tek dokunuş Eco-copy tuşuna da sahip. Kullanıcılar bu tuş sayesinde iki sayfayı tek sayfada yazdırabiliyor. Ayrıca yoğun kullanıcılar için 20 bin sayfa yazdırma kapasitesine kadar çıkabilen yüksek randımanlı toner kartuşlar, kullanıcılar için standart toner kartuşlarına oranla daha uzun süre kullanım sağlıyor.

Ayrıntılı bilgiye www.samsung.com‘dan ulaşabilirsiniz.

:: İş yerinizde ne tür bir printer kullanıyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Samsung’dan Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ya bunun iptal tuşu nerde fax gonedrdım

" Samsung’dan Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "