Okunma

Samsung’dan Geliştiricilere 4 Milyon Dolar


26 Haziran 2012 Salı 10:41
Samsung’dan Geliştiricilere 4 Milyon Dolar

Samsung, üst seviye Android tablet ve tablet telefon kategorisinde konumlandırdığı Galaxy Tab ve Galaxy Note’daki uygulama ekosistemini geliştirmek amacıyla Samsung Smart App Challange 2012 adında bir “Developper Challenge” başlatıyor.

Proje kapsamında içerik geliştiriciler tarafından bu iki cihaz için gerçekleştirilecek 80 adet en iyi uygulama toplamda 4.08 Milyon Dolar ve çeşitli sürprizler ile ödüllendiriyor. 5 Temmuz’da başlayacak olan proje 30 Eylül’e kadar devam edecek.

Samsung Smart App Challenge 2012 hakkında konuşan Eren Kumcuoğlu; “Samsung olarak ana mottomuz “İnovasyon”, Smart App Challenge 2012 ile Galaxy Tab ve Galaxy Note’un uygulama dünyasını genişleterek, içerik geliştiricilere verdiğimiz desteği de sürdürmeyi hedefliyoruz. Uluslararası gerçekleştirilecek ve toplamda 80 akıllı uygulamayı ödüllendireceğimiz bu proje kapsamında, 60 uygulama Samsung Super App kategorisinde, S-Pen kullanan 20 uygulama da Best S Pen App kategorisinde yarışacak. Türkiye’de uygulama geliştirme ekosistemi günden güne gelişiyor, biz de Samsung Türkiye olarak yerli uygulama geliştiricilerimizi uluslararası arenada desteklemek ve fırsatları değerlendirmelerini sağlamak adına Smart App Challenge 2012’ye katılmalarını umuyoruz.” dedi.

Daha fazla bilgi ve başvuru için http://www.smartappchallenge.com/eng/main.do web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

:: Bu tip yarışmalardan iddialı uygulamalar çıkar mı?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Samsung’dan Geliştiricilere 4 Milyon Dolar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    4milyon samsung için 1 günlük çerez parası

  2. erci501 dedi ki:

    bu tarz gelişmeler artmalı.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Samsung yakında logo sunu elma logosu olarak değiştirecekmiş bu kadarda klonculuk olmaz be. Ayrıca Galaxy Tab üst düzey değil orta dü***** düzey olanlar Transformers Prime ve Yeni iPad’dir

" Samsung’dan Geliştiricilere 4 Milyon Dolar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Geliştiricilere 4 Milyon Dolar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Geliştiricilere 4 Milyon Dolar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "