Okunma

Wi-Fi Özellikli Fotoğraf Makinesi


22 Kasım 2010 Pazartesi 10:45
Wi-Fi Özellikli Fotoğraf Makinesi

Sosyal ağların ve internetin giderek popülerleşmesi teknolojik ürünlerin değişimini sağlıyor. Artık fotoğraf makinelerinde çekim kalitesi kadar internete olan uyumda tüketicilerin gözünde önemli bir kriter haline geldi.(iPhone İçin En İyi Fotoğraf Siteleri)

 

 

Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

Samsung, internet özelliği olan fotoğraf makinesi serisine yeni bir ürün eklediğini duyurdu. Firmanın, ST-80 adını taşıyan ürünü standart Wi-Fi bağlantı özelliğine sahip.

Sosyal ağlara internet üzerinden fotoğraf yollama özelliği bulunan cihazın 14.2 megapiksel çekim kalitesi bulunuyor. 3X optik zoom desteği bulunan cihazın ülkemizdeki satış fiyatı ise 569 lira olarak açıklandı.

:: Fotoğraf makinelerinde giderek artan online özelliklerden memnun musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wi-Fi Özellikli Fotoğraf Makinesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wi-Fi Özellikli Fotoğraf Makinesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wi-Fi Özellikli Fotoğraf Makinesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "