Okunma

Samsung’dan Yeni Fotoğraf Makinesi


23 Şubat 2010 Salı 12:00
Samsung’dan Yeni Fotoğraf Makinesi

Samsung yaptığı toplantıyla geliştirdiği yeni fotoğraf makinesini tanıttı. PL80 adlı bu ürün, PL serisinin bir mensubu. Bu 12.2 megapiksellik odakla ve çek fotoğraf makinesi çok yönlü 28mm geniş açılı, 5x optik zumlu lense, Çift Görüntü Sabitleyici teknolojisine sahip.

Fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için tasarlanan cihazda 5x optik zumlu (28mm-140mm/35mm muadili) 28mm geniş açılı Samsung lens bulunuyor.

Bulanık fotoğraflara son

Bu üründe bulunan ve çift görüntü sabitleyici adlı teknoloji ise, kullanıcıların Optik hem de Dijital Görüntü Sabitleyiciler ile çekmelerini mümkün kılıyor.

Optik IS kullanıcının fotoğraf çekerken elinin titremesi gibi bir durumda lensi ters yöne çevirerek, titreyen elin olumsuz etkilerini ortadan kaldırıyor.

Optik IS’in yeterli olmadığı durumlarda, Dijital IS otomatik olarak devreye giriyor ve resimlerin bulanık çıkmamasını garanti ediyor. Ayrıca PL80’da otomatik çekim ve mükemmel portre gibi özellikler de bulunuyor.

:: Cihazın özelliklerini beğendiniz mi? Fotoğraf makinesi alırken en çok neye dikkat edersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’dan Yeni Fotoğraf Makinesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Yeni Fotoğraf Makinesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Yeni Fotoğraf Makinesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "