Okunma

Samsung’dan Yeni İletişim Servisi


05 Eylül 2011 Pazartesi 08:30
Samsung’dan Yeni İletişim Servisi

ChatON, çoklu platformlarda çalışma özelliği sayesinde tüketicilerin arkadaşları ve aileleriyle cihaz platformu ne olursa olsun (Bada, iOS, Blackberry ve Androidanında metin, görüntü, el yazısıyla alınmış notlar ve video paylaşmasını mümkün kılıyor. Kullanıcılar, grup sohbeti yapabiliyor, ağ istemcisi ise cep telefonu ve PC arasında kolayca içerik ve konuşma olanağı sağlıyor.

ChatON 120 ülkede 62 dili destekleyen iki işlev seçeneğine sahip. Temel işlevsellik seçeneği basit ve kolay kullanımı tercih eden özellikli telefon kullanıcılarına hitap ediyor ve metin, resim, takvim ve kişi listelerine kolay erişilebilir bir istemci aracılığıyla paylaşılmasını sağlıyor.

Akıllı telefon kullanıcıları ise ileri işlevsellik seçeneği sayesinde daha zengin iletişim kurabiliyor, İletişim Sıralaması özelliği ile arkadaşlarıyla hangi sıklıkta görüştüklerini görebiliyor ve arkadaşlarının profil sayfalarına mesaj bırakabiliyor.

Ücretsiz ve Kolay İletişim

Kullanıcılar aynı zamanda el yazısı metin, ses dosyası ve arka plan görüntüsü ekledikleri “Animasyon mesaj” ile kendi içeriklerini oluşturabiliyor. Her konuşma penceresindeki fotoğraf ve videolar, otomatik oluşturulan içerik paylaşım özelliği“Trunk” üzerinden görülebiliyor.

ChatON kullanıcıların sosyal gruplarını büyütmelerini, mobil cihazlarıyla anında ve esnek şekilde sosyalleşmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ChatON’dan küresel ölçekte ücretsiz faydalanabiliyor ve dünyanın her yerindeki arkadaşları ve aileleriyle ücretsiz ve kolay iletişim kurabiliyor.

Samsung ChatON kademeli olarak tüm akıllı telefonlarda, tabletlerde, dizüstü kişisel bilgisayarlarda ve IFA 2011‘de tanıtılan yeni çıkacak cihazlar dahil Samsung özellikli telefonlarda kullanılabilecek.

:: Samsung’un ChatON iletişim servisini nasıl buldunuz?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Samsung’dan Yeni İletişim Servisi”

  1. pumperking dedi ki:

    whatsapp varken hikaye bence

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Google destekli açık kaynak olmaz olsun. Asıl olay MeeGo’da.

  3. PanxeR dedi ki:

    Samsung başladı tekrar ataklara , açık kaynak kullanan adama patent davaları koymaz

" Samsung’dan Yeni İletişim Servisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Yeni İletişim Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Yeni İletişim Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "