Okunma

Samsung’un iPhone 4S’e Karşı Son Hamlesi


09 Aralık 2011 Cuma 05:44
Samsung’un iPhone 4S’e Karşı Son Hamlesi

Samsung ile Apple arasındaki savaş tüm hızıyla sürüyor. Apple’ın patent ihlalleri yüzünden Samsung’un tablet PC ve akıllı telefonlarını yasaklatma çabası devam ederken, Samsung’da boş durmuyor ve Avrupa’da Apple’ı yok etmeye çalışıyor.

Tarihin gördüğü en büyük savaşlardan biri iki firma arasında yaşanıyor. Fransa’da Apple’ın patent ihlallerini gerekçe göstererek satışının durdurulmasını talep eden Samsung firması ise, bu talebin reddiyle sarsıldı.

Ayrıca Fransız mahkemeleri, Samsung’un dava masraflarını karşılamak için 130.000$ ödemesi gerektiğine karar verdi. Firmaların yasal savaşlarına yaptıkları masrafları göz önünde bulundurursak, Samsung için yalnızca “bozuk para” denilebilecek bir rakam olduğu ise kesin.

:: Samsung ile Apple arasındaki savaş hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Samsung’un iPhone 4S’e Karşı Son Hamlesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şunu anlamıyorum ; Samsung hem Apple için parça üretıyor,Hem de dava açı***** dövüş dedıkleri bu olsa gerek…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    apple bakti ki samsung a yetisemicek bu tur yollarla basvuruyor yazik valla

  3. vladislav dedi ki:

    Şu dava bitmedi gitti artkadas.. ne konseptmiş ..

" Samsung’un iPhone 4S’e Karşı Son Hamlesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’un iPhone 4S’e Karşı Son Hamlesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’un iPhone 4S’e Karşı Son Hamlesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "