Okunma

Sanal Dedektiflik Eğitimi


29 Eylül 2009 Salı 14:45
Sanal Dedektiflik Eğitimi

Teknolojinin tüm hayatımıza egemen olmasıyla birlikte suçun tanımı da değişti. Artık suçlular kasanızı hedef almak yerine, internet sitenizi ve bilgisayarınızı hedef alıyorlar. Sanal Korsan‘ların bu saldırına karşı hazırlıklı olmalısınız. Artı devir, teknolojik koruma devri. Web siteniz ya da kişisel bilgisayarınız bir hacker tarafından saldırıya uğradıysa çaresiz değilsiniz.

Dedektifler işlerini teknolojik diyarlarda da yapıyor. EC-Council CHFI sertifikasına sahip bu uzmanlar, hackerların izlerini sanal alemde takip ettikleri gibi şirketlerin altyapılarını da inceleyip onları daha güvenli hale getiriyor. Bu konu ilginizi çektiyse CHFI 16-20 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan seminere katılabilirsiniz. İstanbul Lares Park Otel’de yapılacak olan semire işinin uzmanı eğitmenler katılacak. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

:: Teknolojik güvenlik önlemleri ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanal Dedektiflik Eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanal Dedektiflik Eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanal Dedektiflik Eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "