Okunma

Sanal Güvenlik Pazarına İki Yeni Firma


12 Şubat 2010 Cuma 09:43
Sanal Güvenlik Pazarına İki Yeni Firma

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir basın toplantısıyla, Sophos ve Palo Alto Networks adlı firmalar Inforte Bilgi Teknolojileri ile anlaşma imzalayarak Türkiye pazarına resmi olarak girmiş oldular.

Bu iki firmanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenecek olan Inforte, bilgi güvenliği ve çözümleri konusunda kurumsal hizmetler verecek. Peki, ülkemiz pazarına yeni adım atmış bu iki firma yurtdışında hangi hizmetleri veriyordu?

Firmalar güvenlik konusunda uzman

Sophos, bilgi güvenliği konusunda çözümler üretiyor. 100 bin müşterisi bulunan firma, sınır güvenliği, şifreleme, e-mail, web güvenliği ve ağ erişim kontrolü konusunda geliştirdiği yöntemlerle tanınıyor.

Palo Alto ise Enterprise Firewall konusunda ürünler geliştiriyor. Şirketin müşterileri arasında CIA ve Amerikan enerji bakanlığı da bulunuyor.

:: Bu iki firmanın sunduğu hizmetler ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanal Güvenlik Pazarına İki Yeni Firma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanal Güvenlik Pazarına İki Yeni Firma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanal Güvenlik Pazarına İki Yeni Firma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "