Okunma

Sanal İmzada Yeni Seçenekler


01 Mart 2010 Pazartesi 09:52
Sanal İmzada Yeni Seçenekler

Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı (ESHS) E-GÜVEN, elektronik imza kullanımının yaygınlaşmasına yönelik yeni bir uygulama başlatacak.

Kurumlara yönelik oluşturduğu hizmet paketiyle E-GÜVEN sipariş, izin ve satın alma formu ve benzeri dokümanları elektronik olarak imzalanmaya uygun bir şekilde tasarlayacak.

Kağıt belgeleri dijital ortama geçiriyorlar

Kurumla anlaşmaya geçen firmalar, iş ortakları ve bayii ağı gibi kurumlararası iletişim süreçlerinde kullanılan kağıt belgelerin, kişisel elektronik imza sayesinde,  elektronik ortamda iletilmesini ve arşivlenmesini sağlayabiliyorlar.

E-GÜVEN’in Adobe ve Medyasoft ile yaptığı işbirliği kapsamında ilgili formlar kurum adına, PDF formatında tasarlanarak firmalara  teslim ediliyor.

Söz konusu paket kapsamında E-GÜVEN ayrıca, firma çalışanlarının kolay ve zahmetsiz bir şekilde elektronik imza sahibi olmalarını da sağlıyor.

:: Elektronik imza yöntemini kullanmak istermisiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanal İmzada Yeni Seçenekler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanal İmzada Yeni Seçenekler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanal İmzada Yeni Seçenekler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "