Okunma

İnternet Yıldızı Resul Balay Öldü


23 Haziran 2011 Perşembe 09:25
İnternet Yıldızı Resul Balay Öldü

İnternet sayesinde ünlü olan Resul Balay kısa süre önce vefat etti. 80‘li yıllardaki çocuk türküsü furyasıyla yıldızı parlayan Balay geçen zamanlarda ününü koruyamamıştı.

2000‘li yılların ortasında ‘nazlı yarim haber saldı gel diye’ adlı parçasıyla bir internet yıldızı haline gelen Balay, esas şöhretini bu dönemden sonra yakaladı. Parçası milyonlar tarafından dinlenen eski türkücü bu popülerliğinden beş kuruş bile alamadı.

Milyonlara Ulaştı Ama Trajediyle Öldü

Hakkında daha önce çıkan öldü haberlerine karşı tekrar kamera karşısına geçen bir dönemin çocuk yıldızının aslında trajik bir hayat yaşadığı anlaşılmıştı.

Bu dönemden sonra kendisinden haber alınamayan Resul Balay yıllardır muavin olarak hayatını geçindiriyordu. İnternetin tıklanma rekorları kıran yıldızı yerel gazetelerin verdiği habere göre kısa süre önce tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

:: Sanal yıldızların bu popülerliklerinden hiç bir kazanaç sağlayamamaları sizce adil mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “İnternet Yıldızı Resul Balay Öldü”

 1. KVR1333D3N9 dedi ki:

  Çocukken hakkaten fena okumuyormuş

  Acımasız piyasa bir insanı daha zamanında sömürüp bir kenara atmış …..

  Allah rahmet Eylesin

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yazik olmdu herkes ölünce haber veriyor. Nerde bu sanat dünyasi,insallah öbür dünyada rahat ***** dünyasi resul balay hakkin da genisce bir Program yapmasi lazim ,böylece bu garip sanacciya son görevlerini yapmis olurlar. Allah rahmet ***** gercekten üzüldum.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  neden ölmüş ? o yazmıyor….

 4. tahaburak dedi ki:

  Allah rahmet eylesin…

 5. Suicide Veil dedi ki:

  Vay be dibimizde vefat etmiş.. Allah rahmet eylesin…

 6. kuunteer dedi ki:

  Allah rahmet eylesin

 7. Ens1252 dedi ki:

  Resul balay son hali flash tv röportaj yapmıştı…

  This text will be replaced

 8. orcnd dedi ki:

  ***** bu kişiden ciddi hit sağladı. elbettte bunu kazanca döksek çok cüzri bir rakam olurdu. ancak resul balayı bulup bir video çekseler güzel olurdu

 9. SDN Okuru dedi ki:

  böyle bi haberin sdn’de yer almasına anlam veremiyorum hiç

" İnternet Yıldızı Resul Balay Öldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Yıldızı Resul Balay Öldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Yıldızı Resul Balay Öldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "