Sanallaştırma Tasarruf Vaad Ediyor


30 Mart 2010 Salı 11:05
Sanallaştırma Tasarruf Vaad Ediyor

Avnet Technology Solutions, bugün düzenlediği basın toplantısıyla Avrupa‘daki sanallaştırma sektörüyle ilgili son gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. 

Avnet Technology Solutions, masaüstü ve sunucu sanallaştırmadan bulut bilgi işleme kadar birçok sektörde çözüm üreten  VMware Inc. (NYSE: VMW) ile Türkiye’deki dağıtım ağlarını genişletmek için anlaşma imzaladı. (Bu Yıl Hangi Teknolojiler) Yükselecek?

İki firmanında üst düzey yöneticilerinin katıldığı toplantıda, sanallaştırmanın şirketlere sunacağı kazançlar hakkında katılımcılara bilgi verildi. Konuşmacalar, sanallaştırma yöntemlerinin özellikle KOBİ‘ler için büyük bir tasarrufa neden olacağını da belirtti. (Cloud Computing Tehlikeli mi?)

Tasarruf garanti ediyorlar

 

Avnet Technology Solutions yöneticileri Avrupa‘nın sanallaştırma ve yeşil teknolojileri giderek daha fazla benimsediğini açıkladı. Sanallaştırılmış masaüstleri, sunucular ve depolama sayesinde firmalar tasarrufa gidebiliyor. Şirketin iddiasına göreyse, bu tarz bir yatırım yapan firma, parasının karşılığını üç sonunda geri alabilecek. (Bilgisayarların Geleceği) Bulutlarda Gizli

Bulut bilgi işlem, BT kaynaklarının kullanılış şeklini değiştiriyor. VMware‘in lider teknolojisi, şirketlerin veri merkezlerini dahili bir buluta dönüştürmelerine (veri merkezinde sanallaştırılmış kaynaklardan oluşan havuz) olanak verirken; aynı zamanda işlerinin esnekliğini artırmak ve maliyetlerini düşürmek için özel bulutların (private clouds), harici bulut (public cloud) tedarikçileri ile entegre bir şekilde kullanılmasını da destekliyor.

:: Bulut bilgiişlem ve sanallaştırma yöntemleriyle şirketinizde tasarruf yapar mıydınız?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanallaştırma Tasarruf Vaad Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanallaştırma Tasarruf Vaad Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanallaştırma Tasarruf Vaad Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!