Okunma

Sanallaştırma Teknolojisinde Doğru Bilinen Yanlışlar


20 Ağustos 2013 Salı 11:35
Sanallaştırma Teknolojisinde Doğru Bilinen Yanlışlar

Sanal ortamlar için kullanılan çoğu felaketten kurtarma ve iş sürekliliği teknolojileri sadece tek bir ortam ve belirli problemler üzerine çözümler sunar.

Bütün kritik uygulamalarınızın ve verilerinizin erişilebilir olduğuna emin olmak için neden yeteri kadar esnek ve güçlü olmayan tek boyutlu çözümleri kabul etmek zorunda olasınız ki?

Double-Take 7.0; ajanlı ve ajansız koruma seçenekleriyle bütün fiziksel, sanal ve bulut sunucularınızın korunmasını sağlayan ilk ve tek iş sürekliliği, felaketten kurtarma ve migration çözümüdür.

Sanallaştırma ve Taşınabilirlik Üzerine Doğru Bilinen 7 Yanlışı Unutun çizelgesi size, stratejilerinizi geliştirmenizi, yönetim yükünü azaltmanızı, para kazancı yapmanızı ve aklınızdaki sorulardan kurtulmanızı sağlayacak basit yollar gösterir. İlgili 7 yanlışın gösterildiği infografiği aşağıda bulabilirsiniz.

:: Sanallaştırma teknolojisine ne kadar hakimsiniz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Sanallaştırma Teknolojisinde Doğru Bilinen Yanlışlar”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Oha reklamın bu kadarı artık ne oldu bu siteye ttnet 6 dk internet kesildi dedi herkez kandırılıyoz diye ayağa kaltı forumda bu yaptınız insanları kandırmak değilmi. Ben reklama karşı değilim ancak insanları kandırmadan yapın bu işi kimseyi enayi yerine koymayın.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  siz biraz daha açsaydınız ifadeleri iyi olurdu sanki, arkadaşın dediği gibi doğrudan reklam yani…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Tamamen reklam kokan hareketler.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Rklamı haber gibi sunmak gittikçe kalitesizleştiğinizin göstergesidir. sanallaştırma hakkında en ufak bir bilginiz olduğunuda sanmıyorum…

" Sanallaştırma Teknolojisinde Doğru Bilinen Yanlışlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanallaştırma Teknolojisinde Doğru Bilinen Yanlışlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanallaştırma Teknolojisinde Doğru Bilinen Yanlışlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "