Okunma

Sanatın Üçüncü Boyutu


12 Ağustos 2007 Pazar 13:00
Sanatın Üçüncü Boyutu
Birçok yerde gördüğümüz ve bir fotoğraf mı yoksa bir resim mi olduğunu anlamadığımız görüntüler görmüşsünüzdür. Üretilen görsellerin hangi yazılımlar kullanılarak üretildiğini veya kimler tarafından yapıldığını merak ediyor musunuz? Bunun için size küçük bir galeri hazırladık. Galerimizde göreceğiniz görseller ağırlıkla üç boyutlu olmakla beraber birkaç farklı yazılımın etkisini gözlemleyebiliyorsunuz.

:: Sizin beğendikleriniz varsa SDN forumlarında paylaşın.
Bilgi İçin:  CGsociety
Derleyen: Volkan Taş
SDN – http://shiftdelete.netyazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Sanatın Üçüncü Boyutu”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  e şimdi gelen teklifler biraz garip bana photoshop ogretın cracks serıal verın el altından bızde studyo kuralım-Mantıklı düşünmeliyiz yetenek nasıl bir insandan başka bir insana bulaşabilir(genetik) evet sadece genetik ile bulasabılır hic alakanız yoksa boyle bır yetenek gizli bile değilse nasıl başarı beklersiniz insan isteyince herşeyi başarır ama ona gösterilen herşeyi hayat herkes e herşeyi göstermez…

  Doktora mesleğini bana telefonda anlat ya da msn de konusa konusa öğret demek kadar saçma bir durum bu…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bende öğrenmek istiyorumm photoshop programım bile yok bu aradaa:))) kolay öğrenebileceğim ve türkçe bir photoshop programı söylerseniz sewnirim

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Blender ve Gimshop ile de bu grafikleri yapabilirsiniz. İşin özü el göz maheretinde. Kullanılan uygulamalarda değil. Bir gün bir yazılımı öğrenip birşeyler üretmeye başlarsanız bu dediğimi daha iyi anlarsınız.

  Bu tür grafikleri görünce iki soru sorulur hemen:
  1. Hangi programla yapmışlar.
  2. Kaça yapmışlar.

  Bu iki soruyu sormayı bırakanlar birşey olmak için ilk adımı atmış oluyor. Çünkü bu iki sorunun her türlü cevabı sizi olduğunuz yerde tutar. Tasarımı programlar yapmıyor artistler yapıyor. Programa yap bana bir güzellik diyemiyorsunuz.

  GNNAAHH

 4. SDN Okuru dedi ki:

  yarısından fazlasına baktım ve kullanılan toplam yazılımın 2 elin parmaklarını geçmediğini gördüm
  photoshopun da bu jkadar kullanılmasına şaşırdım doğrusu
  fikir olarak ;shifdelete bize bu 10 yazılımın crack/serial li full versiyonlarını dağıtsa el altından sonra da kullanmayı öğretse izle öğren bölümünde 🙂 bizde böyle grafikerler çıkarsak studyolar kursak ha nasıl olur =?

" Sanatın Üçüncü Boyutu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanatın Üçüncü Boyutu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanatın Üçüncü Boyutu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "