Okunma

SanDisk, Türkiye Ofisini Açtı


10 Kasım 2008 Pazartesi 11:32
SanDisk, Türkiye Ofisini Açtı

SanDisk, Türkiye’yi 2009 yılında Avrupa’da en fazla büyüme beklediği üç ülkeden biri olarak görüyor ve bu doğrultuda ciddi yatırımlar gerçekleştirmeyi hedefliyor. Türkiye pazarındaki tüm flaş bellek ürün kategorilerinde lider bir marka olmayı ve ürünleri ülke çapında daha kolay ulaşılabilir bir şekilde yaygınlaştırmayı hedefleyen SanDisk‘in Türkiye’deki operasyonlarını ise Yosi Rafael yürütüyor. SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü olarak atanan Rafael, firmanın bölgedeki tüm faaliyetlerinin planlanmasından, bölgeye özel yeni pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinden ve yeni satış kanalları yaratılmasından sorumlu bulunuyor.

:: SanDisk’in Türkiye ofisinin açılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi için: SanDisk
Yazan: Ruşen Göbel
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SanDisk, Türkiye Ofisini Açtı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Özellikle pro duo hafıza kartlarının fiyatını önemli ölçüde düşürebilir. Bu kartları sadece sony üretiyor. Sandisk’in Türkiye’ye ofis açması ve büyüyebilmesi için rekabeti arttırması gerekecek.

" SanDisk, Türkiye Ofisini Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SanDisk, Türkiye Ofisini Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SanDisk, Türkiye Ofisini Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "