Şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar: Bölüm 2


23 Nisan 2021 Cuma 21:42
ABONE OL
Şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar: Bölüm 2

Siz okurlarımız için, şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar listesinin bir devamını hazırladım. Bağımsız oyunların yaygınlaşması ile birlikte karşımıza çok daha farklı yapımlar çıkmaya başladı. Bazı bağımsız oyunlar gözümüzden kaçabiliyor ve hak ettikleri değeri bulamıyorlar. Oyuncular farklı konuların peşine düşebiliyor. Bazen beğendiğiniz bir temanın bir bağımsız oyunda çok iyi yansıtıldığını görebilirsiniz. Yansıtılan tema, bilim-kurgu, orta çağ veya fantastik olabilir. Bağımsız oyunlar genellikle farklı şeyler düşünülerek yapılıyor.

Önceki yazımda da buna değinmiştim. İlk başlarda bağımsız oyun geliştiricileri kafalarındaki fikri daha iyi hale getirmeye çalışır ve bu bir para kaygısından daha çok, dünyaya bir iz bırakma amacına dönüşür. Geliştiriciler bağımsız oyunlarda her zaman farklı mekaniklere yer vermeye çalışır. Şans vermeniz gerektiğini düşündüğüm bağımsız oyunların 2. bölümünü siz sevgili okurlarımıza sunuyorum.

Platform, mitoloji ve simülasyon

Bağımsız oyunlar arasında oynamadığınız temada ve türde oyunlar kaldı mı ? Listeyi sizlere sunmak için oyunları tek tek oynayıp deneyimlemeye çalışıyorum. Bazı durumlar yüzünden bu oyunları birinci elden deneyim etmek zor oluyor. O durumlarda da oynanış videoları ile fikir sahibi olmaya çalışıyorum. Listedeki bazı oyunları daha önce görmüş ya da oynamış olabilirsiniz. Eğer listedeki oyunları daha önce gördüyseniz ve oynamadıysanız bir şans vermeyi düşünebilirsiniz. Keyifli okumalar.

My Summer Car

My Summer Car, daha önceki yazımda da yer verdiğim The Long Drive’a benzeyen araç mekaniklerine sahip. Oyun, The Long Drive’dan önce çıktı ve daha çok yaşam simülasyonu diyebileceğimiz bir yapıda. Karakterimiz ile gündelik işler yapıp para kazanıyoruz. Bu kazandığımız para ile aracımızı geliştirebiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde eğlenceli görevler de yer alıyor. Oyundaki araç mekanikleri ve fiziği gayet iyi. Fakat bazı durumlarda size saç baş yoldurabilir. Araç tamiri de oldukça keyifli olabiliyor bazen yarım saat boyunca aracınızla uğraşabiliyorsunuz. Oynanış olarak biraz sığ kalsa da sizi tatmin edecektir. Bu yüzden şans vermeniz gereken bir bağımsız oyun olarak bu listede yer alıyor.

şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar - 9
yazarAlpatürk Şahin

1995 yılında Trabzon'da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldı. 2019'dan beri ShiftDelete.Net için içerik üretiyor. Grafik tasarımın yanı sıra, oyunlarla ve müzikle ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Süleyman
Süleyman
23 gün önce

Hellblade: Senua’s Sacrifice kesinlikle oynanması gerekli olduğunu düşünüyorum ben çok beğenmiştim müzikler falan harika ya resmen oyunun içine giriyorsunuz.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

Gris 10/10 hikayesini araştırın başta.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

My summer car çok iyi

" Şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar: Bölüm 2 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar: Bölüm 2 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar: Bölüm 2 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!