Okunma

SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye’de!


02 Haziran 2009 Salı 15:02
SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye’de!

Japonya’nın elektronik devlerinden olan SANYO’nun en iddialı ürünleri, C5 Electronics güvencesiyle Türkiye’de satılacak. SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu ve  MEA & Hindistan Bölge Başkanı Takashi Hirao, SANYO Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen ve C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ev sahipliğinde Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleştirilen bir toplantıyla SANYO Xacti Dual Camera ürünleri basına tanıtıldı.

Tabanca şeklindeki su geçirmez SANYO Xacti Dual Kamera

Basın toplantısında SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu ve MEA & Hindistan Bölge Başkanı  Takashi Hirao, SANYO’nun dünya pazarındaki faaliyetleri ve görüntü teknolojilerindeki son trendler konusunda basın mensuplarına bilgi verdi. Hirao şunları söyledi: “SANYO, enerji, elektronik ve ekolojik alanlardaki üretimleriyle dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Tüketici elektroniğinde enerji tasarruflu ve ekolojik ürünler ile çığır açan SANYO,  dünyada ilkleri ve farklılıkları başarmıştır. Üstün teknolojisini tüketici elektroniği ile buluşturan SANYO Dual kameralarda da Türkiye pazarında lider olmayı hedeflemektedir”.

SANYO Türkiye Ofisini Açtı

SANYO Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen, SANYO’nun Türkiye ofisini açmış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydederek “2010 yılında SANYO, Dual kamera pazarında dünyada 3 milyon, Türkiye’de ise 50.000 adet satmayı hedeflemektedir. Dünyada SANYO Dual kameraları yeni bir ürün kategorisi yaratarak video kamera ve fotoğraf makinesi özelliklerini bir arada tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Üç kategoride (FULLHD, Compact ve su geçirmez) ve  iki farklı dizaynda (tabanca ve yatay) üretilen bu ürünler kendi kategorisinde, teknolojik nitelikleri ile de dünyada önde gelen ürünlerdendir” dedi.


SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu’ndan Takashi Hirao, C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ile birlikte.

 

Mobil iletişim pazarında müşteri odaklı kanal yönetim modeli ile en hızlı ve etkin biçimde sunma misyonuyla hareket eden C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ise şunları söyledi: “C5 Electronics olarak SANYO distribütörlüğü ile kapsama alanımızı, Dünya ve Türkiye’deki teknolojik gelişmeler ve pazar ihtiyaçları paralelinde genişlettik. Mobil iletişim, tüketici elektroniği ve enerji ürünleri pazarlarında etkili bir oyuncu olarak kendimizi konumlandırdık. SANYO’nun tüketici elektroniği ve enerji ürünleri ile markaya olan güveni ve talebi arttırarak pazarda etkili oyuncu olmasını ve doğru ürünleri, doğru satış kanallarıyla buluşturmayı hedeflemekteyiz.”

:: Sanyo’nun yeni kameralarıyla ilgili düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye’de!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  SANYO VPC-E1403 FOTOĞRAF MAK ALDIM FOTOĞRAFLARI PC YE ATMAYA KALKTIM MAKİNABAĞLANMIYOR USB HATASI YAZIYOR PROBLEM NEDİR

 2. SDN Okuru dedi ki:

  hd 5,1 mega xactı 100x dıgıtal zoom camera aldım.fazla özelliği ***** ye bağlantı kablosu ***** temin edebilirim.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Tek kelimeyle mükemmel sanyo…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bir sanyo video aldım içnde türkçe kullanma klavuzu yoktu site adresi vermişler türkçe menüyü tıklıyorum yine ingilizce çıkıyor kullanamıyorumki yorum yapayım

" SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "