Okunma

SAP, Babylon – Enterprise’ı Seçti


30 Ocak 2009 Cuma 08:58
SAP, Babylon – Enterprise’ı Seçti

SAP, anlık bilgi erişimi için Babylon‘un çözümünü tercih etti. Böylece çalışanlar tek bir tıklama ile gerekli bilgilere kolayca erişebiliyor. Babylon‘un ürünü, dahili kurumsal bilgi işlem sistemlerinden, lisan sözlükleri ve genel referans kaynakları gibi harici içeriğe kadar uzanan tüm bilgi kaynaklarına anında erişim sağlıyor.

Global ölçekte dünyanın üçüncü büyük yazılım firması olan SAP, çok lisanlı olarak iletişim kuran ve ağırlıklı olarak elektronik dokümanlar ve elektronik posta kullanan bir çalışan yapısına sahip. İşlerin aksaksız ilerleyebilmesi için yeni terimlerin, kısaltmaların ve profesyonel bilgilerin anlam ve tanımları, dünya çapındaki tüm çalışanlar için, hızlı ve verimli bir şekilde olması büyük önem taşıyor. SAP günlük çalışma ve iletişim esnasında bilgi erişimine destek olması için Babylon‘u seçti.

Babylon-Enterprise tek bir tıklama ile, her türlü masaüstü uygulama ve kullanıcı faaliyetleri kapsamında kurumsal bilgilere erişimde devrim yaratan bir uygulama sunuyor. Babylon teknolojisinin, kurumsal veri ve referans içeriklerinin kullanımını önemli ölçüde artırdığı ve dolayısı ile kurum çapında üretkenliği iyileştirdiği ortaya konuyor. Babylon-Enterprise çözümü, ayrıca, tek bir tıklama ile erişilebilen ve dünya çapında en verimli ve profesyonel şekilde iletişim sağlamak üzere Fortune 500 firmaları tarafından kullanılan, 75 lisanda sunulan sözlükleri de bünyesinde barındırıyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SAP, Babylon – Enterprise’ı Seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SAP, Babylon – Enterprise’ı Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SAP, Babylon – Enterprise’ı Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "