Okunma

Sapphire’den HD 5870’e Farklı Yorum


26 Eylül 2009 Cumartesi 23:11
Sapphire’den HD 5870’e Farklı Yorum

ATI Radeon HD 5870 çeşitli markalar altında referans tasarımıyla raflarda yerini yavaş yavaş aladursun, bazı firmalar özel tasarım HD 5870’leri de tanıtmaya başladı bile. ATI’nin en önemli iş ortaklarından olan Sapphire, önceki serilerde de kullandığı Vapor-X serisini HD 5870 için de tasarladı.

Vapor-X adı verilen özel tasarım soğutma sistemi ve PCB’ye sahip olan bu sürümün referans tasarıma göre daha az ısınması hedefleniyor. Sapphire’in piyasya çıkaracağı bu sürümden sonra diğer firmaların da önceden overclock edilmiş ve özel soğutma sistemlerine sahip modellerini yavaş yavaş piyasaya sürmesi bekleniyor.

:: Sapphire HD 5870 Vapor-X, referans tasarımla karşılaştırıldığında büyük farklar yaratabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sapphire’den HD 5870’e Farklı Yorum konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sapphire’den HD 5870’e Farklı Yorum ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sapphire’den HD 5870’e Farklı Yorum ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "