Okunma

Şarj Deposu ve 3G Router Bir Arada


10 Haziran 2014 Salı 07:38
Şarj Deposu ve 3G Router Bir Arada

TP-LINK, yeni taşınabilir ve aynı zamanda güçlü pil gücü sayesinde yedek şarj aleti olarak kullanılabilen 3G modem /Router M5360’ı Türkiye’ de kullanıcılarının hizmetine sundu. M5360 ile ihtiyaç duyulduğu yerde sim kart takılarak her yerde kablosuz ağ imkanı sağlarken cihaz üzerindeki dahili pili sayesinde akıllı telefon ve tabletlerin en büyük kullanım zorluğu olan pil ihtiyacını da karşılıyor.

M5360, 3G özellikli bir SIM kart takılarak kullanıldığında harici bir 3G modem ihtiyacına gerek duymadan internet kullanımını kolaştırmanın yanı sıra HSPA+ destekleyen ürün, 21,6 Mbps indirme, 5,76 Mbps yükleme hızlarına ulaşabiliyor.  10 kişiye kadar kablosuz internet paylaşımına imkan sunan M5360 cepte taşınabilecek kadar portatif boyutları ile de kullanıcılar için taşıma kolaylığı sağlıyor.

5200mAh dahili pili sayesinde 16-26 saat (tam kapasite ile 16-17 saat) arası şarj olmadan kullanıcılarına hizmet verebiliyor. Üzerindeki 5V/1A microUSB çıkışı ile de akıllı telefon ve tabletlerin pil ihtyacına karşılık veriyor.

:: Taşınabilir 3G modem alırken ne gibi özelliklere dikkat edersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Şarj Deposu ve 3G Router Bir Arada”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Gayet kullanıslı bi ürüne benziyor, fakat hem akıllı telefon için şarj hem de cihazın kendi enerjisi bataryanın şarjının çabuk bitmesine neden olabilir gibi ..

" Şarj Deposu ve 3G Router Bir Arada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şarj Deposu ve 3G Router Bir Arada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şarj Deposu ve 3G Router Bir Arada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "