Okunma

Şarjı 8 Ay Giden Akıllı Bileklik: Withings Go


07 Ocak 2016 Perşembe 14:20
Şarjı 8 Ay Giden Akıllı Bileklik: Withings Go

Yürüyüş, koşu, fitness, tırmanış, binicilik vb. birçok spor ile uğraşan bireyler, son dönemde bilgiye ulaşılabilirliğin getirileri beraberinde yaptıkları sporun tüm gerekliliği konusunda bilinçli durumdalar.

Uğruna emek harcamayı takiben ter döktükleri spor aktivitelerinin, kendilerine ne getirdiği ve işin diğer boyutunda ne götürdüğü konusunda tam bilgi sahibi olmak istiyorlar.

Bu bağlamdaki kullanıcı isteklerine yanıt vermek amacıyla, yapımı gerçekleştirilen ve piyasaya sürülen çeşitli spor bilekleri var olan amaç doğrultusunda hizmet veriyor.

Spor sırasında yakılan kalori miktarı, kat edilen mesafe, kalp atışı gibi sporcu sağlığı açısından hayati önem taşıyan bilgileri sahip oldukları küçük ekranlar aracılığıyla kullanıcıya aktaran bileklikler, imkanlar dahilinde tercih edilmekteler.

Yazının konusunu oluşturan bilekliğin ise diğer sürümlerinden ayrılan bir yönü var gibi gözüküyor. “Withings Go” bilekliği beraberinde, belirtilen tüm özellikleri barındıran, tek bir buton beraberinde işlev gören bileklik, sahip olduğu şarj ömrü ile farkındalık yaratıyor.

Fitness bilekliğinden ziyade, “Fitness Butonu” şeklinde betimlenen alet, Withings Health Mate uygulamasının cep telefonuna indirildiği takdirde, 8 ay boyunca hiç şarj edilmeksizin kullanılabiliyor.

16-01/07/withings-go-1452176409.jpg

Bu yönüyle kullanıcıların şarj derdini ortadan kaldıracağı gözüken bileklik, sekiz ayın sonunda ise bir kere şarj edildikten sonra yeniden sekiz ay daha kullanıcıya hizmet vermeye devam ediyor.

Aynı zamanda yüzücülere yönelik olarak suda da çalışabilen çözümün gelecek 5 ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Butonun fiyatının ise 50-70 euro arasında değişeceği belirtiliyor.

:: 8 aylık bir şarj ömrü bu bilekliği tercih etmenizde bir rol oynar mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Şarjı 8 Ay Giden Akıllı Bileklik: Withings Go”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Mi Band aldım yurtdışından yolda daha gelmedi. Şarjı 1 aydan fazla gidiyor ayrıca fiyatı da 15 dolar. Bildirim takibi, uyku takibi, alarm vs olarakta kullanılıyor.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Pili iyiymis

 3. SDN Okuru dedi ki:

  beğendim

 4. SDN Okuru dedi ki:

  telefondan bakacaksam saate ne gerek var

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye ye 250 Tl ye gelse alınır

" Şarjı 8 Ay Giden Akıllı Bileklik: Withings Go konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şarjı 8 Ay Giden Akıllı Bileklik: Withings Go ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şarjı 8 Ay Giden Akıllı Bileklik: Withings Go ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "