Okunma

SAS Türkiye Bölgeyi Yönetecek


24 Ocak 2012 Salı 12:17
SAS Türkiye Bölgeyi Yönetecek

Bugün İstanbul’da bir basın toplantısı düzenleyen SAS Türkiye Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu, artık 30 ülkeyi kapsayan operasyonlardan sorumlu olacak.

Toplantıda açıklama yapan Nalbantoğlu, SAS Türkiye Genel Müdürü olarak Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkelerinden sorumlu olacağını belirtti.

Nalbantoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye ileri bir pazar ve özellikle bankacılık, sigortacılık ve telekomünikasyon sektörleri bu pazarda oldukça hareketli ilerliyor. Bölgesel olarak her pazarı sahip olduğu farklı dinamiklere göre değerlenedirmek istiyoruz.”

Son bir yılda 30 yeni müşteri kazanarak, 40 yeni projeye imza atan SAS Türkiye, cirosunu da iki kat artırarak Avrupa’nın en hızlı büyüyen ülkesi oldu. Bu büyüme de beraberinde bölge ülkelerinin de Türkiye’ye bağlanmasına sebep olan önemli bir etken oldu.

:: Bu gelişmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SAS Türkiye Bölgeyi Yönetecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SAS Türkiye Bölgeyi Yönetecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SAS Türkiye Bölgeyi Yönetecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "