Şaşırtan Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi


10 Haziran 2020 Çarşamba 17:30
Şaşırtan Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi

Tasarım ve performans noktasında çok dikkat çeken ürünlere imza atan Bang & Olufsen, popüler oyun konsolu Xbox ile bir ortaklık gerçekleştirdiğini duyurdu. Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi ortaya nelerin çıkacağı konusunda hala belirsizlik sürüyor. Xbox ve Bang & Olufsen ortaklığı hem merak uyandırıyor hem de şaşırtıyor.

Xbox ve Bang & Olufsen ortaklığı sonucu merak ediliyor

Özellikle üst segmente seslenen ürünlerde imzası bulunan Bang & Olufsen markası resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda Xbox ile birlikte geliştirilecek ses odaklı bir ürünün sinyallerini veriyor. Yapılan paylaşımda aynı zamanda çok şık çizgilere sahip bir ürüne de yer veriliyor.

Bang & Olufsen güçlerini birleştirdiğini duyurduğu bu paylaşımla birlikte oyuncu odaklı olacağı bilinen bu yeni ürünün başarılı seslere odaklandığı ve tasarım açısından şık olacağını düşündüren cümlelere yer veriyor. Yakında bunun ne anlama geldiğini duyuracaklarının müjdesini veren şirket, gerçekten de heyecanlandırıyor.

Şirket oyun endüstrisine bir süredir girmek için çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların sonucunda Xbox’ı tercih eden Bang & Olufsen, oyuncu odaklı yeni aksesuar/aksesuarlar ile karşımıza çıkacak.

Bang & Olufsen Başkan Vekili Christoffer Poulsen konu hakkında  yaptığı açıklamada:

”Teknoloji oyunlarda önemli ölçüde gelişti ve ses deneyimini geliştirmek bizim için önemli rol oynayabileceğimiz bir alana dönüşüyor. Oyun endüstrisine girerek en iyi yaptığımız işi yapmak istiyoruz. Şaşırtıcı tasarım ve sağlam işçilikle sarılmış olağanüstü ses performansı sunmak. Oyun sektöründe büyük bir ticari potansiyel görüyoruz ve Xbox’ta bu potansiyeli gerçekleştirmek için bu ideal ortağı bulduğumuza inanıyoruz. ” diyor.

Şu an için nasıl bir ürün ortaya çıkacak bilmiyoruz ancak tahminler büyük olasılıkla premium kulaklıklar ve üst düzey hoparlör çıkabileceği yönünde.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şaşırtan Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şaşırtan Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şaşırtan Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  2. 2 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  3. 3 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  4. 4 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  5. 5 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  6. 6 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  7. 7 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  8. 8 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  9. 9 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  10. 10 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!