Okunma

Aracınızı Cepten Takip Edin


10 Haziran 2009 Çarşamba 14:01
Aracınızı Cepten Takip Edin

Satko Teknoloji, mobil iletişime ihtiyacı olan kurumlara pratik, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaya devam ediyor. 1992’den beri küçük veya büyük, kara veya deniz araç filosuna sahip tüm şirketlere, insan ve araç kaynağı yönetimini mobil birimler, iletişim ve veri aktarımı servisleri ile sağlayan Satko Teknoloji araç takip sistemi kapsamında WebTRACS Mobile ile sektöre bir yenilik getiriyor.


Şirket aracınızın nerede olduğunu cepten takip edin.

SimTRACS sistemiyle yurtiçi ve şehiriçi araç filosuna sahip tüm firmalara, ağ yönetim merkezi üzerinden entegre bir mobil iletişim ve filo yönetimi sistemi servisi veren Satko Teknoloji, araç filosunu internet üzerinden izlemek ve yönetmek isteyen firmalar için araç takibi imkanı sağlayan WebTRACS araç ve yük takip sistemi ile de eş zamanlı hizmet veriyor. Son olarak WebTRACS araç ve yük takip sistemine eklenen WebTRACS Mobile çözümüyle artık şirket araçlarının akıllı telefon gibi mobil cihazlardan izlenebilmesi mümkün oluyor.


Aracınızı Anlık Takip Edin

Bir mobil cihaz tabanlı araç takip sistemi hizmeti olan WebTRACS Mobile, araçları olan firmaların ofis içi ve ofis dışı (acenteler, yurtiçi-yurtdışı bürolar) kullanıcılarının Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, Mobil Araç Terminal Seti ile donatılmış araçlarını, mobil Internet altyapısı kullanarak Satko web sunucuları üzerinden takip edebilmesine imkan sağlıyor. Araçların anlık konumlarının takip edilebildiği WebTRACS Mobile ile ofis ve araçlar arasındaki mesajlaşmalar da izlenebiliyor. Bununla birlikte mesajların ulaştı ve/veya Okundu onayıyla birlikte araçlara mesaj gönderilmesi de mümkün oluyor.


Aracınızı takip etmek için bir PDA sahibi olmanız yeterli.

WebTRACS Mobile sistemi kullanıcıları, kendilerine verilen yetkiler kapsamında araçlarını Satko harita sunucusunu kullanarak dijital ortamda izleyebiliyor, Satko haberleşme sunucuları üzerinden karşılıklı iletişime geçebiliyorlar. WebTRACS Mobile uygulamasından yararlanmak isteyen Apple iPhone, BlackBerry gibi PDA cihazlara sahip kullanıcılar sisteme aractakip.satko.com.tr adresinden kullanıcı adı ve parolaları ile girebiliyor ve kullandıkları PDA cihazlarına özel arayüzlerle araç filolarını bu cihazlar üzerinden izleyebiliyorlar.

:: Aracınız her zaman gözünüzün önünde mi?

Bilgi için: Satko Teknoloji
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aracınızı Cepten Takip Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aracınızı Cepten Takip Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aracınızı Cepten Takip Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "