Okunma

Ne Yapıyorsanız Kaydedin


23 Mart 2009 Pazartesi 20:34
Ne Yapıyorsanız Kaydedin

Çok kolay bir arayüze ve işlem yapma yeteneğine sahip olan Screen2Swf, ekranda yaptıklarınızı kaydedip başkalarına gösterebilmek için kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve kolay kullanımlı bir yazılım. Program üç adımdan meydana geliyor. İlk adım olan Record bölümü kaydınızı yaptığınız bölüm. Bu bölümde Start Recording butonuna basmadan önce dikkat etmeniz gereken şey sağ panelde bulunan değerleri doğru olarak ayarlamanız.

 

 

İkinci bölüm olan Edit ise kullanıcılara çektikleri görüntüleri düzenleme ve yeniden oluşturma şansı tanıyor. Son bölüm olan Save kısmı ise çalışmanızı kaydedebileceğiniz bir yer. Burada bilgisayarınıza kayıt edilecek konumu ve videonuzun çıkış formatını belirliyorsunuz. Screen2Swf; EXE, SWF ve AVI biçimlerinde çalışmanızı kaydedebiliyor.

İndirin

Program 60 günlük deneme sürümü olarak kullanıcılara sunuluyor. Yazılımın tam sürümünü satın alarak bu kısıtlamayı kaldırmak isterseniz 49 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,06 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Stepok Image Lab.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ne Yapıyorsanız Kaydedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ne Yapıyorsanız Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ne Yapıyorsanız Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "