Okunma

SDN Kampüste #1 – Sakarya Üniversitesi (vLog)


10 Kasım 2017 Cuma 16:13
SDN Kampüste #1 – Sakarya Üniversitesi (vLog)

7 Kasım‘da ShiftDelete.Net olarak, yerli üreticimiz Vestel‘in işbirliğiyle Sakarya Üniversitesi’nde Dijital Reform adlı etkinliğimizde teknolojinin önde gelen yöneticileri bir araya geldi. Bu önemli etkinlikte, Vestel’den Cep Telefonu Kanal Yönetim Müdürü Elif Ebru Belligün, Türk Telekom Dijital Medya Ürün ve Servis Yöneticisi Görkem Gürel, BKM Dijital Ödemeler Direktörü Okyar Tahaoğlu ile beraber ShiftDelete.Net’in kurucusu Hakkı Alkan, Sakarya Üniversitesi’nde teknoloji severlerle bir araya geldi.

Dijital Reform adını verdiğimiz bu etkinliğin ana temasıysa teknolojinin insana ve insan hayatına olan etkisi oldu. Teknoloji ile iç içe yaşayan insanlar artık T-İnsan dediğimiz Teknolojik İnsanlara dönüştüler. Elbette bu değişimin iş hayatımız ve sosyal hayatımızı şekillendirmesi yepyeni iş kollarının doğmasına yol açarken, var olan çalışma alanlarını da yeniden düzenledi.

Dijital Reform etkinliğinde teknoloji dünyasının devleri konuştu

Sakarya Üniversitesi‘nde birbirinden değerli katılımcılarla beraber düzenlediğimiz bu etkinliğe katılamadıysanız üzülmeyin. Çünkü olan biteni sizler için video haline getirmeyi ihmal etmedik. İyi seyirler.

:: Bir sonraki etkinlik durağımız hangi üniversite olsun? Yorumlarda fikrinizi belirtmeyi unutmayın!
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SDN Kampüste #1 – Sakarya Üniversitesi (vLog)”

  1. Halil İbrahim dedi ki:

    Ne zaman geldiniz haberim olmadı :((

" SDN Kampüste #1 – Sakarya Üniversitesi (vLog) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Kampüste #1 – Sakarya Üniversitesi (vLog) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Kampüste #1 – Sakarya Üniversitesi (vLog) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "