Okunma

SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Vlog


12 Mart 2018 Pazartesi 13:50
SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Vlog

Vestel desteğiyle düzenlediğimiz üniversite etkinliklerinin ikincisini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Hazırladığımız vLog‘da hem Çanakkale gezimizden hem de üniversite etkinliğinden keyfli anları bir araya getirdik.

SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi

Türkiye çapında üniversite takipçilerimizle, düzenlediğimiz SDN Kampüste etkinlikleriyle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sakarya Üniversitesi‘nden sonra ikinci SDN Kampüste etkinliği Çanakkale’de organize edildi.

3 Mart 2018 Cumartesi günü yapılan etkinlik, 400 katılımcıyla doldu taştı.

Mobil Dönüşümü konu aldığımız etkinliğe konuşmacı olarak Vestel Venus Pazarlama Grup Yönetim Müdürü Elif Ebru Belligün, ShiftDelete.Net kurucusu Hakkı Alkan, Otopark.com kurucusu Sinan Koç ve Mobillium kurucu ortağı Göksel Güren katıldı

Mobil Dönüşüm adını verdiğimiz bu etkinliğin ana temasıysa, mobil teknolojilerin insana ve insan hayatına olan etkisi oldu. Teknoloji ile iç içe yaşayan insanlar artık T-İnsan dediğimiz Teknolojik İnsanlara dönüştüler. Elbette bu değişimin iş hayatımız ve sosyal hayatımızı şekillendirmesi yepyeni iş kollarının doğmasına yol açarken, var olan çalışma alanlarını da yeniden düzenledi.

Etkinliklerimiz her ay devam ediyor

Her ay Vestel Kafe Vesto’da okurlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Ayrıca duyurularımızı takip edin, sizin okuduğunuz ya da yaşadığınız şehirlerde de her an üniversite etkinliği duyuruyor olabilir.

Çanakkale’de geçirdiğimiz 1 günü ve İstanbul’dan Çanakkale’ye giderken yaşadığımız yol maceralarını izleyebileceğiniz vLog ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

:: Bir sonraki gezimiz hangi şehir ve üniversitede olsun?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Vlog”

  1. Kerim dedi ki:

    Haci duble yolda, sag ve sol seridi bos yolda, neden surekli sol seritten gidiyorsunuz? Biraz kurallara uyun arkadas. Sol serit bos kalsin. Acil bir durum olur. Yol bos degilmi mantigindan cikmak gerek artik. Biz surekli dikiz aynasini kontrol ederek gitmiyourz sonucta.

" SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Vlog konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Vlog ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Kampüste #2 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Vlog ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "