Okunma

SDN, LOTR Online Ödüllü Yarışması


25 Kasım 2010 Perşembe 09:00
SDN, LOTR Online Ödüllü Yarışması

Orta Dünya‘da kullanabileceğiniz 1000 puan kazanmaya ne dersiniz? 5 okurumuza Lord of the Rings Online oyununda kullanabileceği 1000 puan veriyoruz! Aşağıdaki soruyu doğru bilen 5, 15, 25, 50 ve 100. okurumuz, Lord of the Rings Online dünyasında ekstra puan avantajı kazanmış olacak.

 

Yarışmaya Kimler Katılabilir?

SDN’nin Lord of The Rings Online ödüllü yarışmasına katılmak için ShiftDelete.Net üyesi olmalısınız. Ayrıca Codemasters tarafından gönderilecek puanlara sahip olmak için Lord of the Rings oyununda kullanıcı hesabınız da bulunmalı.

 

 

1000 Puan Ödüllü Sorumuz

Aragorn’un kral soyu, hangi olaydan sonra kaybolmuştur?

a) Sauron ile yapılan düello sonucunda

b) Savaşta esir düşerek

c) Witchking’e meydan okuyarak

d) Gollum’un saldırısıyla


Ödülü Nasıl Kazanacaksınız?

Doğru cevap şıkkıyla beraber aşağıdaki bilgileri [email protected] adresine gönderdiğiniz takdirde, en kısa sürede oyundaki hesabınıza Codemasters tarafından 1000 puan eklenecek.

 

Gerekli Bilgiler

Yanıtınız ile beraber göndermeniz gereken bilgiler şu şekilde:

 

Ad:

Soyad:

SDN Forum Kullanıcı Adınız:

SDN Forum’da Kullandığınız Mail Adresiniz:

Lord of the Rings Online Kullanıcı Adınız:

Lord of the Rings Online’da Kullandığınız Mail Adresiniz:

 

Önemli Not: Soruyu doğru bilen 5, 15, 25, 50 ve 100. okurumuz, doğru iletişim bilgilerini [email protected] adresine gönderdikleri takdirde, Codemasters tarafından 1000 puan almaya hak kazanacak. Puan kodları ve bilgiler, mail adreslerinize gelecek.

:: Ödüllü yarışmamıza katılmayı düşünüyor musunuz?

 
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN, LOTR Online Ödüllü Yarışması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN, LOTR Online Ödüllü Yarışması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN, LOTR Online Ödüllü Yarışması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "