Okunma

SDN Okurları İstedi Biz Yaptık


15 Temmuz 2009 Çarşamba 12:20
SDN Okurları İstedi Biz Yaptık

RahaTT kampanyasına katılarak son model bir kablosuz ev telefonuna, piyasanın çok altında fiyatlarla sahip olmak mümkün. Yapılması gereken tek şey, Türk Telekom bayi ve ofislerinin birine uğramak ve 24 aylık kullanım sözleşmesini imzalamak. Bunu yaptığınızda son teknoloji ürünü kablosuz telefonu evinize götürüp kullanmaya başlayabilirsiniz!

Okurlarımız bu kampanyaya oldukça fazla ilgi gösterdi fakat telefonlar hakkında ayrıntılı bilgi yoktu. Bu yüzden de Laxon TD94/96, Laxon TD 16 ve Laxon Slender adlı telefonların özellikleri bizlere soruldu. Biz de okurlarımızın fikirleri doğrultusunda bu telefonları Turk Telekom‘dan istedik ve sizler için inceledik.

 

:: Ürünleri beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “SDN Okurları İstedi Biz Yaptık”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ewet gercekden kullanıslı telefonlar tavsıye ederım

 2. SDN Okuru dedi ki:

  TEKNİK BİLGİ:

  DECT telefonları, şarjı bittikçe baz makineye/şarj ünitesine koyarsanız, pilleri daha uzun süre dayanır. Nihayetinde şarjlı pillerin de şarj/deşarj döngüsü için bir sınırı var.

  Doğru düzgün basmayan butonlar konusunda yapılabilecek şey, el ünitesini ıslak elle tutmamak, cihazı nemli yerde bırakmamak, uzun süre elde tutmamaktır. Zira tuş takımı ile baskı devre arasında oluşan nem, tuşların görevini yapmasını engelliyor.

  Buraya yazdıklarım, cep telefonları ve de telsiz cihazlar için de aynen geçerlidir. İyi günler.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Laxon’un kablosuz telefonunu 3 yıl önce aldık.2 yıl kullandık.Garantisinin bitmesiyle pillerinin şarj olma İşi ***** doğru-düzgün basmaz oldu. Yani tuş takımı da ayvayı yedi. İyi kapanmayıp, Kendi-kendine kontör yemesi de cabası. Kullanım hizmeti sona erdi. Çünkü tamir etsek; astarı yüzünden pahalıya gelecek. En iyisi mi kullan at!. Bence başka markaları deneyin; Ayrıca, Telekom mu? Aman üstü kalsın! deyin. Bu Size Uymadı mı? o zaman tekrar, tekrar deneyin ve Lütfen kazıklanmaya devam edin!

" SDN Okurları İstedi Biz Yaptık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Okurları İstedi Biz Yaptık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Okurları İstedi Biz Yaptık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "