Okunma

SDN Şubat Ayı Yarışması Sonlanıyor!


01 Mart 2011 Salı 14:30
SDN Şubat Ayı Yarışması Sonlanıyor!

Ana sayfamızdaki “Yarışma” butonumuza tıklayarak ulaştığınız Yarışma bölümümüzde ilk üçe girenlere ödüller vereceğimizi geçen ay (Şubat) duyurmuştuk. Yarışma’da yaşanan teknik aksaklıklar nedeniyle, kısa bir süre geç başlayan Şubat ayı yarışmamızı, 1 gün daha uzattık.

Şubat Ayı Yarışması Ne Zaman Sonlanacak?

Geçen ay duyurusunu yaptığımız Şubat ayı yarışmamızı, 1 Mart 2011 gecesi, saat 00:00’da sonlandıracağız. Ayrıca yeni sorular da ekledik! Dolayısıyla hâlâ ilk üçe girip, birbirinden ilgi çekici hediyeleri kazanma şansınız var. (Yarışmamızın Ödülleri)

Yarışmada Yaşadığınız Sorunlar Hakkında

Ara ara sizlerden Yarışma bölümümüzde karşılaştığınız bazı aksaklıklar hakkında mail ve mesajlar alıyoruz. Araştırmalarımız sonucunda, son günlerde yaşanan problemlerin anlık teknik sorunlar olduğunu tespit ettik. Maalesef yaşadığınız bu sıkıntılardan dolayı üzgünüz.

Yarışma bölümümüz her geçen gün geliştirilmeye devam edecek. Umarız, kısa zaman içinde bu tür problemler minimuma inecek.

:: Yarışma bölümümüzde ne tür hediyeler görmek istersiniz?




yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN Şubat Ayı Yarışması Sonlanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Şubat Ayı Yarışması Sonlanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Şubat Ayı Yarışması Sonlanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "