Okunma

SDN Teknosa Magazin’in 25. Sayısı Yayında


20 Temmuz 2012 Cuma 11:29
SDN Teknosa Magazin’in 25. Sayısı Yayında

Ayda iki kez yayımlanan SDN Teknosa Magazin, yirmi beşinci sayısı ile internet dünyasındaki yerini aldı.

Derginin bu sayısında Ekim ayından itibaren hayatımıza girecek Windows 8 işletim sistemi ve getirdiği eko sistem ele alınıyor. Ayrıca sosyal ağ Twitter‘ın 15 günlük değerlendirmesi, bloglar, siteler, kitap ve sinema köşeleri, oyun inceleme ve sistem önerileri diğer konular arasında bulunuyor. Osman Kurt, Sabri Küstür, Kayhan Belek, Ata İsmet Özçelik ve Ahmet Usta’nın yazıları da dergiye renk katıyor.

Artık Universal App   

SDN Teknosa Magazin iOS uygulaması 15. sayısı ile birlikte Universal App statüsüne kavuştu. Bu sayede iPhone kullanıcıları iPhone sürümünü, iPad kullanıcıları ise iPad sürümünü indirebiliyorlar. Bu sayede tek bir sürüm için yapılan bütün güncellemeler her iki cihaz türünde de aynı anda gerçekleşecek. SDN Teknosa Magazin aynı zamanda Gazete Bayisi (News Stand) uygulamasına geçen ve iPhone uygulaması olan ilk dergi.

Dergiyi iPad ve iPhone üzerinden okumak için buraya tıklayın

İnternet üzerinden okumak için buraya tıklayın 

Derginin Android tablet versiyonunu indirmek için buraya tıklayın

:: Yeni sayıyı nasıl buldunuz?


 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “SDN Teknosa Magazin’in 25. Sayısı Yayında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    internet üzerinden çok yavaş ve zahmetli ***** okuyucuları için pdf çıkartmayı düşünüyormusunuz?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    hala android telefon versiyonu çıkmadı ayıp yaw

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Windows 8 Metro yüzünden Microsoftun faciası olacak…Eleştirel bazda….

" SDN Teknosa Magazin’in 25. Sayısı Yayında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Teknosa Magazin’in 25. Sayısı Yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Teknosa Magazin’in 25. Sayısı Yayında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "