Okunma

SDN Üyelerinden En Son Haberler


16 Ekim 2011 Pazar 17:00
SDN Üyelerinden En Son Haberler

ShiftDelete.Net üyeleri yazdıkları haberleri SDN Forumda paylaşmaya devam ediyor. Üyelerimizin en son yazdığı haberleri sizlerle paylaşıyoruz..

Bugün Onun On Bininci Günü

Dünyanın en büyük sosyal ağının kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg bugün Facebok profilinde paylaşığı bir durum güncellemesiyle hayatının 10.000. gününde olduğunu açıkladı.

Haberimizin Yazarı h2ocukluegg Haberimizin Devamını Okumak İçin Tıklayınız

USB Autorun’u iptal etmek

USB ile bulaşan virüslerin büyük bir bölümü Autorun (Otomatik Başlama) özelliğine sahiptir. Bu şekilde başlayan dosyalar Autorun.inf de okur ve *.exe uzantısına sahip dosyaları çalıştırarak bilgisayara virüs bulaştırır. Peki bu virüslerden en yaygınları hangileri mi? Explorer.exe hatası verenler, gizli dosyaları göstermeyenler ve görev yöneticisini etkisiz kılanlar.

Haberimizin Yazarı ŦσявiddєN- – Haberimizin Devamını Okumak İçin Tıklayınız

 

Müjde! AirTies Modemlere Özgürlük Geldi.

TTNET tarafından ücretsiz olarak abonelere dağıtılan tüm AirTies modemlerde bir kısıtlama mevcuttu. Abone internetini TTNET dışındaki farklı bir ISS’ye (İnternet Servis Sağlayıcı) taşımak istediğinde modem kullanılamıyordu. AirTies firması modemlerini üretirken yazılımına ” TTNET dışında kullanılamaz ” kilidini eklemişti. Artık bu kilidi aşmak mümkün. Devamı Yazımızda..

Haberimizin Yazarı Blok – Haberimizin Devamını Okumak İçin Tıklayınız

 

FIFA 12 Demo İnceleme !

İlk önce FIFA 2007 ile başlamak istiyorum. Gerçek anlamda ilk Next Gen FIFA oyunuydu. PES in başarısının zirvede olduğu bir zamanda ortaya çıkmıştı. Konsol oyuncuları tarafından FIFA 07 beğenilmişti.Bugünki FIFA devriminin ilk halkasıydı. Ardından 2008 çıktı popülaritesi pek yükselmedi. FIFA nın çıkış oyunu 2009 oldu.

Haberimizin Yazarı 1907 – Haberimizin Devamını Okumak İçin Tıklayınız

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN Üyelerinden En Son Haberler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Üyelerinden En Son Haberler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Üyelerinden En Son Haberler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "